Як Лубенська та Оржицька громади співпрацюють з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА»

 

Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідала партнерські Лубенську та Оржицьку громади Полтавської області. Під час зустрічей з керівництвом громад мова йшла про поточну та майбутню співпрацю. Громади також продемонстрували роботу обладнання, переданого Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» для реагування на надзвичайні ситуації та якісного надання послуг мешканцям.


Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомив:

«USAID всіляко підтримує громади для збільшення їхньої спроможності реагувати на надзвичайні ситуації та шукати точки економічного зростання навіть у ці складні часи. Місцеве самоврядування вже зараз повинне працювати над кроками післявоєнного відновлення та розвитку. Стратегічне планування, спрямоване на відновлення, сприятиме максимально ефективному використанню всіх наявних ресурсів, а також залученню додаткових. Тож, ми радо допомагатимемо громадам у цьому напрямку на додачу до першочергової кризової допомоги».

Наталія Гнидюк, заступниця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», сказала:

«Ми тісно працюємо з громадами для розробки стратегій розвитку, комплексних планів просторового розвитку, інвестиційних паспортів громад та іншої стратегічних документів, що сприятиме нашим партнерам у пошуку додаткових ресурсів для планування післявоєнної відбудови».

Олег Соболєв, перший заступник Лубенського міського голови подякував USAID за підтримку та зазначив важливість руху вперед навіть у військовий час:

«Незважаючи ні на що, ми докладаємо всіх зусиль для безперебійного надання послуг жителям громади і вдячні Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану підтримку у цьому напрямку. У подальших планах громади є розробка стратегії розвитку та інвестиційного паспорту громади. Впевнені, що за підтримки фахівців проєкту спільними зусиллями ми підготуємо якісні документи, які відкриють нові можливості для розвитку Лубенської громади та додаткового залучення інвестицій».

Олена Сидоренко, голова Оржицької громади, зазначила:

«Завдяки співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Оржицька громада, серед іншого, покращила надання медичних послуг та забезпечує першочергові потреби внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашій громаді. Ми раді, що вся підтримка від проєкту є багатоцільовою. Сподіваюся, разом ми напрацюємо ефективні кроки для відновлення та подальшого розвитку нашої громади».

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Полтавська область

Громади:

Лубенська територіальна громада Оржицька територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 лютого 2023

Посол Швеції закликав Україну продовжувати децентралізацію

Посол Швеції закликав Україну продовжувати...

Централізація влади є природним процесом під час війни, але Україні варто зберігати середовище для розвитку...

06 лютого 2023

Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Тернопільською ОВА

Програма USAID DOBRE підписала меморандум про...

  3 лютого 2023 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі...

06 лютого 2023

Сплата штрафів за порушення правил дорожнього руху надходитиме до місцевих бюджетів

Сплата штрафів за порушення правил дорожнього...

З 1 лютого оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це...

06 лютого 2023

10 лютого - вебінар: «Оцінка шкоди та збитків підприємств, установ та організацій: що треба знати громадам?»

10 лютого - вебінар: «Оцінка шкоди та збитків...

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь у вебінарі...