Львівська ОВА та Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» презентували інтелектуальну систему аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень

 

30 листопада відбулася презентація інтелектуальної системи аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень, яка розроблена на запит Львівської Обласної військової адміністрації (ОВА) за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Вона слугуватиме основою для прийняття виважених рішень не лише для управлінців на рівні області та територіальних громад, а й для бізнесу та донорів.


«Це зручний інструмент, який дасть можливість не тільки владі, управлінцям,  але й бізнесу, донорам, міжнародним партнерам побачити потреби та можливості для інвестицій», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

 

 

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):

«USAID дуже радий нашій плідній співпраці з Львівщиною. За час війни тільки в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ми надали Львівщині допомоги на майже 1 мільйон доларів США для протидії кризовим явищам війни і допомоги органам місцевого самоврядування та органам державної влади обласного рівня у забезпеченні безперервного надання послуг. Але незважаючи на виклики війни, сьогодні надзвичайно важливо продовжувати шукати можливості для економічного зростання. Тому ми в USAID раді можливості співпрацювати з Львівською ОВА не тільки щодо реагування на надзвичайні ситуації, а й для впровадження розвиткових проєктів. Ми сподіваємося, що розроблена інтелектуальна система, загальна вартість якої становить більше 100 тисяч доларів США, дозволить Львівській ОВА приймати управлінські рішення на основі даних, що сприятимуть відновленню та подальшому економічному зростанню регіону, зокрема через залучення інвестицій та міжнародну підтримку».

 

 

Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА, Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, та Катерина Степчук, експертка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з просторового планування, розповіли про можливості інтелектуальної системи аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень. Усі доступні категорії даних сумісно обробляються в системі на основі географічного місцеположення або тематичної класифікації.

 

 

У перспективі Інтелектуальна система аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень для задач Львівської ОВА зможе в повному обсязі виконувати задачі автоматизації збору, обміну, аналізу та звітування на єдиній гармонізованій основі для усіх учасників місцевого самоврядування.

Теги:

електронне врядування міжнародна підтримка історії війни

Область:

Львівська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

24 січня 2023

У Рожищенській міській громаді створили громадську раду

У Рожищенській міській громаді створили...

  20 січня 2023 року в місті Рожище Волинської області відбулися установчі збори з формування громадської ради...

18 січня 2023

У Кутській громаді створили мобільну медичну бригаду

У Кутській громаді створили мобільну медичну...

  Кутська територіальна громада, що на Івано-Франківщині, завдяки виграному гранту, отримала сучасний...

17 січня 2023

У Музеї-майстерні в Теребовлі відкриють першу звукову інсталяцію

У Музеї-майстерні в Теребовлі відкриють першу...

  У Музеї-майстерні в Теребовлянській громаді на Тернопільщині готують до відкриття інтерактивний стенд про...

16 січня 2023

Ще три громади Кіровоградської області розробили інвестиційні паспорти за підтримки U-LEAD

Ще три громади Кіровоградської області...

Впродовж трьох місяців команди Добровеличківської, Новгородківської та Знам’янської громад Кіровоградщини працювали...