Громади у районах бойових дій, на ТОТ і тих, що в оточенні - актуальний перелік від ​​Мінреінтеграції

 

 

Наказом Мінреінтеграції від 28 жовтня 2022 року № 248 затверджено оновлений перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).


На основі цього документу внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

До переліку входять 325 громад з 9 областей:

  1. Донецької (66),
  2. Харківської (56),
  3. Дніпропетровської (10),
  4. Луганської (37),
  5. Запорізької (62),
  6. Херсонської (45),
  7. Миколаївської (26),
  8. Сумської (19),
  9. Чернігівської (4).

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

Теги:

соціальні послуги війна

Джерело:

Читайте також:

19 березня 2026

Реформи та відновлення: Двадцять років швейцарсько-української синергії у сталому розвитку зі Skat Consulting

Реформи та відновлення: Двадцять років...

Швейцарсько-українське співробітництво – це насамперед про послідовність та довіру, які вибудувані десятиліттями....

19 березня 2026

Понад 1 100 партнерств: проєкт «Пліч-о-пліч» переходить на новий етап розвитку

Понад 1 100 партнерств: проєкт «Пліч-о-пліч»...

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулася нарада щодо подальшого розвитку національного проєкту...

18 березня 2026

Перший день тренінгу UCORD для АРР: як платформа КРОКУС допомагає перетворити ідею на концепцію

Перший день тренінгу UCORD для АРР: як...

У Києві завершився перший день дводенного тренінгу для представників Агенцій регіонального розвитку, організованого...

18 березня 2026

24 березня – безкоштовний вебінар «Екологічні вимоги у публічних закупівлях: як застосовувати на практиці»

24 березня – безкоштовний вебінар «Екологічні...

ВГО “Жива планета” спільно з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства України та ДП «Прозорро»...