Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організацію для аналізу доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у громадах партнерках Проєкту.


Метою гранту є дослідження і підготовка конкретних планів дій після вивчення доступності соціальних послуг з розумінням можливостей і бюджетів для їх реалізації, дослідження поточного стану послуг та збір даних щодо конкретних потреб громад у цій сфері для підготовки планів трансформації цієї системи та створення якісних послуг, а також оцінювання їх надання на предмет чутливості до конфліктів.

Реалізація цієї грантової діяльності на території 65 громад-партнерів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» дозволить провести оцінювання сталості послуг у кожній громаді, а також знань та навичок співробітників органів місцевого самоврядування та надавачів послуг. Очікується, що грантоотримувач проведе якісне дослідження та оцінювання стану надання соціальних послуг у 65 громадах-партнерах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», а також проаналізує стан задоволення цими послугами з боку їх отримувачів/громадян та визначити потреби громадян.

Детальніше про грант читайте за посиланням.

Заявки потрібно подати на адресу електронної пошти: hoverlagrants@dai.com не пізніше 17:00 19 грудня 2022 року.

У разі запитань щодо цього гранту, звертайтесь у письмовій формі до відділу грантів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: hoverlagrants@dai.com (у тему необхідно зазначити: Запитання щодо RFA-HOVERLA-009), не пізніше ніж 17:00 6 грудня 2022 року. Щоб отримувати новини щодо цього гранту,  заявники повинні зареєструватись за посиланням.

6 грудня 2022 р. о 15:00 експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведуть онлайн-презентацію, присвячену цьому гранту, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію. Для участі реєструйтеся за цим посиланням до 17:00 5 грудня 2022 р.

18.11.2022 - 08:52 | Переглядів: 689
Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг

Теги:

грант соціальні послуги

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

02 грудня 2022

02 грудня 2022

«Замість квітучої громади маємо одні руїни». Інтерв’ю з головою Снігурівської громади

«Замість квітучої громади маємо одні руїни»....

  Інна Бойко про ситуацію у Снігурівці та довколишніх селах, про руйнування, колаборантів, бюджет та...

02 грудня 2022

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та дев'ять віддалених робочих місць для надання адмінпослуг

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та...

  Більше десяти тисяч мешканців Білобожницької громади на Тернопільщині отримали доступ до адміністративних...

02 грудня 2022

Як Вознесенська громада намагається впоратися з викликами, спричиненими війною - коментарі Вікторії Бальцер

Як Вознесенська громада намагається впоратися з...

Вікторія Бальцер, секретар Вознесенської міської ради (Вознесенська громада, Миколаївська область), розповіла, як...