Продовження вебінару про особливості складання тарифікації педпрацівників на 2022/23 навчальний рік від експертів проєкту DECIDE.
Перша частина вебінару є за посиланням.
Під час другого вебінару Сергій Яцковський, національний експерт проєкту DECIDE, у форматі «запитання-відповідь» розповів про особливості складання тарифікації педагогічних працівників на 2022/23 навчальний рік, сумісництво і суміщення та інші оплати праці:
Корисні матеріали для освітніх управлінців доступні на сайті: novihromady.decide.in.ua
Вебінар провели в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Ключова мета – допомогти розвитку ефективної системи управління освітою на місцях.
Кампанію реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України і Всеукраїнською асоціацією ОТГ
16 січня 2026
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо долучитися до опитування
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо...
Розвиток демократії участі важливий у державному управлінні та роботі місцевої влади в Україні. Коли люди можуть...
16 січня 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
15 січня 2026
ВАГ передала понад 250 потужних генераторів для...
У період найгостріших викликів повномасштабної війни Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) долучилася до оперативної...
15 січня 2026
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95 млрд грн на освіту та медицину
Додаткові ресурси для громад у 2026 році: 2,95...
Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, розроблене Міністерством фінансів, яким погодив розподіл додаткової...