25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

2 листопада 2022 року стартував новий проєкт «Тренінги з муніципальних комунікацій та роботи з населенням у територіальних громадах», який реалізовується ГО «Комунікації для змін» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».


Метою проєкту є проведення навчання з комунікацій для очільників громад та фахівців з комунікацій з 25 партнерських громад USAID «ГОВЕРЛА» та 3-х обласних військових адміністрацій Волинської, Полтавської та Львівської областей.

Навчання в межах проєкту буде спрямоване на усвідомлення важливості планування комунікації, формування навичок визначення цілей комунікації, цільових аудиторій та зацікавлених сторін, створення комунікаційних повідомлень, розробки контенту, вивчення структури та принципів створення основних комунікаційних документів та інші теми, які актуальні для кожної з обраних громад. Це дозволить сільським, селищним та міським головам отримати знання та навички для ефективного спілкування як із мешканцями громад, так і з партнерами на місцевому та регіональному рівні, а також краще реагувати на кризові ситуації.

У рамках проєкту також будуть розроблені посібники з найбільш актуальних тем в сфері комунікацій, які будуть розповсюджені у громадах. Тренінги проводитимуть досвідчені тренерки з комунікацій та менеджменту ГО «Комунікації для змін».

Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Якісні муніципальні послуги починаються з ефективних комунікацій. Органи місцевого самоврядування повинні ефективно інформувати громадян щодо ключових питань місцевої політики, починаючи з планування розвитку відповідної території, і закінчуючи тим, де та яким чином вони можуть отримувати послуги. Навчання з комунікацій дозволить краще реагувати на надзвичайні ситуації та підвищить сталість громад».

Олена Лобова, голова правління ГО «Комунікації для змін»:

«Комунікація – це не другорядна функція, це функція управління. Вона повинна супроводжувати усі процеси розвитку громад: від планування до отримання зворотного зв’язку. Кінцева мета публічної комунікації – сформувати репутацію громади як серед її мешканців, так і серед зовнішніх аудиторій. Тому вкрай важливо керівникам обраних громад розуміти та володіти усіма її інструментами».

03.11.2022 - 09:29 | Переглядів: 609
25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Теги:

навчання комунікації

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

08 лютого 2023

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній платформі для керівників ЦНАП

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній...

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує керівниць та керівників ЦНАП, які прагнуть розвивати...

08 лютого 2023

Як ефективно купувати через Prozorro Market, розкажуть на вебінарі DECIDE 13 лютого

Як ефективно купувати через Prozorro Market,...

13 лютого 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...

08 лютого 2023

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та можливості для українських міст

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та...

Міста є основними споживачами, джерелами культурних норм і запитів щодо харчування. Саме на міста припадає понад 70%...

07 лютого 2023

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7 млрд грн трансфертів до місцевих бюджетів

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7...

У січні 2023 року (станом на 01.02.2023) Кабінет Міністрів України, згідно з бюджетним законодавством, забезпечив...