31 травня 2023
Logo slogan

10 інвестиційних об’єктів підготували в Радомишльській громаді

В Радомишльській громаді, що на Житомирщині, підготували 4 земельні ділянки та 6 об’єктів нерухомості для інвестицій. В інвестиційному паспорті команда громади детально описала ці об’єкти та зібрала всю необхідну інформацію для перспективних інвесторів.

Три земельні ділянки знаходяться у Радомишлі, одна – в селі Кочерів на трасі Київ-Чоп. Ці землі фахівці громади пропонують використовувати для розвитку логістичних та транспортних потужностей, будівництва ринкової інфраструктури й промисловості.

«Ці ділянки мають вигідне розташування. Міжнародна траса, поруч місто та села, де є робоча сила. Частина ділянок має підведені інженерні мережі. Ми вивчили ці об’єкти та зібрали дані, які допоможуть інвесторам прийняти рішення», - наголошує Олена Яцківська, начальниця відділу економічного розвитку Радомишльської міської ради.

Шість об’єктів нерухомості, які пропонують в інвестиційному паспорті, мають підведені інженерні мережі та розташовані у населених пунктах громади або поруч з ними. Наприклад, промисловий комплекс із 11 об’єктів в Радомишлі розташований на 5,4 га площі та має підведені газ, воду, електроенергію.

Сьогодні громада узагальнила та оновила всю інформацію про ці десять об’єктів й шукає інвесторів для ефективного використання вільних земельних ділянок та нерухомості. З серпня команда громади спільно з експертами U-LEAD працювала над розробкою інвестиційного паспорту.

«Радомишльська громада показує гарний приклад роботи над формуванням інвестиційного клімату. Зібрані дані допоможуть перспективним інвесторам прийняти рішення. Сьогодні важливо допомагати бізнесу розвиватись та зростати», - розповів Василь Невмержицький, керівник Регіонального офісу U-LEAD в Житомирській області.

18 жовтня в громаді відбудеться онлайн-презентація напрацювань. Долучитись до заходу можна зареєструвавшись ось тут: https://radmr.gov.ua/news/1664786227/

Презентація інвестиційного паспорту Радомишльської громади відбудеться в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує громадська організація «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

27 жовтня також відбудуться презентації інвестиційних паспортів Малинської та Пулинської громад. Нагадаємо, що у 2022 році U-LEAD надає підтримку Бердичівській, Хорошівській, Брусилівській та Овруцькій громадам у розробці інвестиційних паспортів.

18.10.2022 - 10:41 | Переглядів: 1038
10 інвестиційних об’єктів підготували в Радомишльській громаді

Теги:

інвестиції міжнародна підтримка бізнес

Область:

Житомирська область

Громади:

Радомишльська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

12 травня 2023

У Лановецькій громаді запрацював коворкінг-простір для підприємців у рамках Програми USAID DOBRE

У Лановецькій громаді запрацював...

11 травня у Ланівцях Тернопільської області відбулося відкриття коворкінгу для підприємців. Це вже 11-й проєкт, який...

03 травня 2023

У Батівській громаді планують створювати логістичні хаби

У Батівській громаді планують створювати...

Батівська селищна територіальна громада Закарпатської області увійшла в число громад, які отримали підтримку...

01 травня 2023

У Хоростківській громаді на Тернопільщині відкрився Дія Центр

У Хоростківській громаді на Тернопільщині...

У Хоростківській громаді Тернопільської області 28 квітня 2023 року відкрився сучасний ЦНАП - Дія Центр. Нове...

25 квітня 2023

Громада на Закарпатті за підтримки U-LEAD встановить сонячну електростанцію

Громада на Закарпатті за підтримки U-LEAD...

Дубівська громада Тячівського району Закарпатської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» працює над...