Електронне діловодство для освітян: мрія чи реальність - запис вебінару

Система АІКОМ, плани щодо підключення е-журналів до неї, а також заплановані зміни до нормативки – про це та більше розповідає Ксенія Плєвако, координаторка ініціативи проєкту DECIDE та експертка BRDO.


Окрім того, дізнаєтеся про перші результати проєкту «Дебюрократизація управління освітою» – спільної ініціативи проєкту DECIDE, Мінцифри, МОН та BRDO.

Докладніше – у відео:

 

 

Вебінар провели в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Ключова мета – допомогти розвитку ефективної системи управління освітою на місцях. Кампанію реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України і Всеукраїнською асоціацією ОТГ

Теги:

освіта освіта вебінар

Джерело:

Проєкт DECIDE

Читайте також:

13 квітня 2026

Анонс: вебінар «Особливості реалізації субвенції на створення сучасних освітніх просторів у 2026 році»

Анонс: вебінар «Особливості реалізації...

Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...

13 квітня 2026

10 квітня 2026

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...

Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...

10 квітня 2026

Володимир Зеленський відзначив представників громад та військових адміністрацій і вручив відзнаки «Місто-герой України»

Володимир Зеленський відзначив представників...

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...