Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з партнерами у Волинській області

 

Під час візиту до Волинської області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), разом з командою Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» зустрівся з Олександром Троханенком, заступником голови Волинської обласної державної адміністрації та обговорив актуальні питання співпраці.

На зустрічі, зокрема, йшлося про допомогу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у посиленні спроможності органів місцевого самоврядування області щодо реагування на надзвичайні ситуації, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, навчання представників громад та підтримки місцевого економічного розвитку, а також релокації бізнесу у громади області.

Олександр Троханенко, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації:

«Волинські громади активно співпрацюють з Проєктом «USAID «ГОВЕРЛА». Вже реалізовано багато ініціатив як матеріальної підтримки, так і консультативної. І сьогодні, коли постали нові виклики і завдання, територіальні громади залучаються до заходів, які проводять представники Проєкту. Тож готові долучатись й надалі до співпраці, аби реалізовувати ініціативи, спрямовані на розвиток».

 

 

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):

«Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) підтримує реформу децентралізації із самого її початку. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» покликаний сприяти побудові сталої системи органів місцевого самоврядування, які були б більш спроможними, підзвітними громадянам та здатними ефективно надавати послуги. Одним з напрямків цієї роботи є співпраця з обласним рівнем самоврядування та обласними органами виконавчої влади - державними адміністраціями. Зокрема, співпраця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та Волинської обласної військової адміністрації дозволяє на системному рівні розв’язувати питання економічного розвитку громад регіону. Минулого року ми відібрали 10 партнерських громад у Волинській області для більш тісної і глибокої співпраці. Реагуючи на поточну ситуацію та потреби, які змінюються, ми посилили нашу допомогу Волині для збільшення спроможності громад регіону реагувати на надзвичайні ситуації та шукати точки економічного зростання навіть у ці складні часи. Команда Проєкту активно допомагає області з соціально-економічним розвитком, наданні роз'яснень та практичних порад щодо актуальних законодавчих змін, а також у подоланні викликів пов’язаних з війною».

 

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Волинська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

07 жовтня 2022

Мінрегіон проводить навчання для начальників новостворених військових адміністрацій громад

Мінрегіон проводить навчання для начальників...

У керівників новостворених військових адміністрацій громад Донецької, Луганської та Харківської областей чимало...

07 жовтня 2022

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти бажаних результатів? (частина 2)

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти...

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти бажаних результатів. Про це - в серії відео від експертів Програми...

07 жовтня 2022

20 жовтня - круглий стіл «Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення»

20 жовтня - круглий стіл «Органи...

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку...

07 жовтня 2022

«Безпечна громада – безпечна країна»: чому концепція на часі

«Безпечна громада – безпечна країна»: чому...

  Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)...