2 серпня 2022 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову №874 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169", яка частково спрощує умови закупівель на час дії воєнного стану, повідомляє Асоціація міст України.
Так, придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. грн, може проводитися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу у разі, коли публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для:
Окрім того, органам місцевого самоврядування постановою дозволено під час закупівлі засобів індивідуального захисту здійснювати попередню оплату на строк та у розмірах, визначених у договорах про закупівлю товарів і послуг.
Як повідомлялося, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №7624, який передбачає спрощення закупівель для громад.
Теги:
бюджет війна місцеві бюджети війна
Джерело:
Асоціація міст України
16 лютого 2026
«Гранти – не манна небесна»: як прикордонна...
Коропська громада, що на Чернігівщині, розташована в зоні підвищеної небезпеки через близькість до кордону з рф. Тут...
16 лютого 2026
Вебінар «Досвід ЄС у підготовці...
25 лютого 2026 року о 11:00–13:40 шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування...
16 лютого 2026
«Ми самі не знали, що були щасливі»: інтерв’ю з...
Довоєнне життя прикордонної громади здавалося звичайним — школа, лікарня, дороги, робота, спорт, плани на розвиток....
13 лютого 2026
Територіальні громади 2025: ключові зміни та їхні наслідки
Територіальні громади 2025: ключові зміни та...
Пропонуємо увазі читачів «Децентралізації» ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений експертами KSE Institute —...