10 серпня 2022 року об 11.00 до 12.30 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться публічне обговорення на тему «Економічна та соціальна реанімація громад: ефективні відповіді на виклики війни» та презентація результатів дослідження потреб та запитів громад, пов'язаних із викликами, які з’явилися внаслідок повномасштабного вторгнення рф.
Повномасштабне вторгнення РФ призвело до різкого зростання кількості людей, які змушені були покинути свої міста та села через небезпеку для життя, залишити зруйновані оселі, підприємства та бізнес. Мета публічного обговорення - виявити наявні та необхідні ресурси, виклики й потреби громад та напрацювати подальші кроки з подолання наслідків масштабного вторгнення.
Подію організовує Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID DOBRE спільно з Міністерством розвитку громад та територій України. Участь у обговоренні візьмуть представники міністерств, органів місцевого самоврядування, експерти.
Питання до обговорення:
Програму події можна переглянути за лінком.
Запитання до учасників події можна надіслати через Google-форму за лінком, а також написати у коментарях до трансляцій.
Подія буде транслюватися на Facebook-сторінках Українського кризового медіа-центру та порталу Децентралізація, а також на сайті та Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру.
Теги:
Джерело:
Український кризовий медіа-центр
23 червня 2026
EURegionsWeek 2026 відкрила реєстрацію на партнерські сесії
EURegionsWeek 2026 відкрила реєстрацію на...
Відкрито реєстрацію на партнерські сесії European Week of Regions and Cities (EURegionsWeek) 2026 —...
23 червня 2026
Анонс. Круглий стіл «Повноважність місцевих рад в умовах воєнного стану»
Анонс. Круглий стіл «Повноважність місцевих рад...
Дата: понеділок, 29 червня 2026 року Час: 11:00 - 12:30 Місце проведення: Українське національне інформаційне...
23 червня 2026
24 червня – панельна дискусія “Розбудова...
Як ефективне стратегічне планування може слугувати інструментом пріоритезації під час управління публічними...
23 червня 2026
Ужгород і португальська Майа стали містами-побратимами
Ужгород і португальська Майа стали...
Ужгород розширив мережу міжнародних партнерств, уклавши угоду про співробітництво з португальським містом Майа....