Експерт з питань старост та надання публічних послуг повинен мати досвід у сфері надання публічних послуг на місцевому рівні, в особливості у віддалених населених пунктах України. Кандидат повинен продемонструвати високу професійність та вміти ефективно працювати з координацією роботи з обраними громадами, проводити тренінги та консультації для старост та політичного керівництва з метою покращення надання послуг у найбільш віддалених населених пунктах України.
Опис завдання
Експерт з питань старост та надання публічних послуг у віддалених населених пунктах України буде виконувати наступні завдання:
Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 18 серпня 2022 року:
Відбір на посаду буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.
Це оголошення конкурсу на посаду опубліковано 27 липня 2022 року. Пропозиції та запитання слід надсилати не пізніше 18 серпня 2021 року електронною поштою на адресу: opportunity@sklinternational.se
У темі Вашого електронного листа зазначте: Expert on Starostas.
Під час прийому на роботу компенсація за пропозиції та співбесіди не виплачується.
Запитання щодо посади можна надсилати на ту саму адресу електронної пошти (opportunity@sklinternational.se). Відповіді на запитання будуть надсилатися заявникам електронною поштою.
Очікується, що співбесіди з кандидатами, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 18 по 31 серпня 2022 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті кандидати, які увійшли до списку після первісного відбору.
Детальний опис вакансії за посиланням
09 липня 2025
Відтермінування розробки комплексних планів громад: новий законопроєкт зареєстрований у Парламенті
Відтермінування розробки комплексних планів...
У Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких...
09 липня 2025
Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу
Переосмислення стратегічного планування...
Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...
09 липня 2025
17 липня - вебінар «Від ідеї до фінансування:...
17 липня 2025 року, з 12:00 до 15:00, відбудеться вебінар «Від ідеї до фінансування: розбираємося, як працює...
08 липня 2025
На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб
На базі Чернігівського професійного ліцею...
4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...