15 липня 2022 року Президент України підписав два закони (законопроекти №5688 та №5689), які передбачають низку фіскальних стимулів для інвестицій у створення індустріальних парків.
Як повідомлялося, законопроєкт №5688 передбачає зміни до Податкового кодексу України, зокрема:
Водночас законопроєкт №5689 вносить зміни до Митного кодексу України і звільняє від оподаткування митом нового устаткування (обладнання), що ввозиться учасниками індустріальних парків для власного використання.
Читати на тему: Індустріальні парки в Україні отримали стимули для розвитку
Нагадаємо, на початку жовтня минулого року Президент України підписав закон про внесення змін до ЗУ «Про індустріальні парки» (№4416-1). Документ запроваджує фінансові, інфраструктурні та інституційні стимули для створення індустріальних парків.
Теги:
законодавче забезпечення бюджет інфраструктура інвестиції індустріальний парк
Джерело:
Пресцентр ініціативи "Децентралізація"
15 вересня 2025
Мінрозвитку продовжує регіональні консультації...
У вересні-жовтні 2025 року Міністерство розвитку громад та територій України організовує серію регіональних...
13 вересня 2025
В Одесі стартували регіональні консультації...
12 вересня 2025 року в Одесі відбулася перша консультація щодо проєкту документа «Особливості реалізації Концепції...
12 вересня 2025
Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП
Стартувала шоста навчальна платформа для...
11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...
11 вересня 2025
Парламент зареєстрував постанову на підтримку...
У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №14031, спрямований на підтвердження легітимності та...