06 грудня 2023
Logo slogan

У Бородінській громаді тренерка-переселенка проводить безкоштовні заняття з гімнастики для дітей

У червні в Бородінській громаді для дітей розпочалися тренування з гімнастики та акробатики. Виконувати спортивні вправи і трюки юних спортсменів вчить переселенка Лідія Чевичалова, кандидатка в майстри спорту з повітряної гімнастики.

Про це повідомляє Регіональний офіс "U-LEAD з Європою" в Одеській області.

- Це була ініціатива Івана Кюссе, Бородінського селищного голови. Він дізнався, що в громаду приїхала родина переселенців, де дружина є тренеркою з гімнастики, і одразу вирішив запропонувати їй роботу. Причому наполягав, щоб заняття розпочати з 1 червня. У сільській місцевості дуже складно знайти фахівця такого рівня у хореографічній, спортивній або вокальній сфері, тому треба використовувати шанс. Для занять облаштували спортивний зал, тренерка підбирає програму відповідно до наявних засобів та снарядів. Також заняття проводяться на свіжому повітрі у парку, - розповіла Лілія Сорокіна, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Бородінської селищної ради.

До війни Лідія Чевичалова разом із чоловіком жили в Одесі. З дитинства дівчина займалася спортом і у дорослому житті поєднала захоплення з роботою. Вона стала тренеркою з повітряної гімнастики, її підопічні перемагали у змаганнях різних рівнів. Через повномасштабне вторгнення родині довелося переїхати до батьків чоловіка у Бородінську громаду.

- Після переїзду почала шукати для себе роботу. Звернулася до селищної ради і мені запропонували вести гурток з гімнастики та акробатики. Зрозуміло, що про заняття з повітряної гімнастики для дітей поки що не йдеться. Але базові елементи діти зможуть вивчити і відпрацювати. Адже якщо ти хочеш тренуватися і відпрацьовувати рухи, то і того, що є досить, - розповідає Лідія Чевичалова.

На заняття приймають дітей від 7 років. Лідія зазначає, що серед хлопців і дівчат, що приходять на тренування, вже з’являються ті, хто має потенціал та хист до занять.

Окрім занять з дітьми Лідія організувала заняття з фітнесу для дорослих. Під час війни у людей накопичується стрес, а спортивні вправи позитивно впливають на психологічний стан людей. Тож серед мешканок громади тренування популярні і користуються попитом.

У відділі соціального захисту Бородінської селищної ради повідомили, що наразі у громаді знайшли прихисток 476 переселенців, з них 244 дитини.

13.07.2022 - 16:21 | Переглядів: 3526

Приєднані зображення:

Теги:

історії війни війна спорт молодь

Область:

Одеська область

Громади:

Бородінська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 грудня 2023

06 грудня 2023

З’явився проєкт постанови Уряду «Про внесення змін до Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки»

З’явився проєкт постанови Уряду «Про внесення...

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило та оприлюднило Проєкт постанови Кабінету...

06 грудня 2023

Надходження до місцевих бюджетів збільшуються, порівняно з 2022 роком», – Денис Улютін

Надходження до місцевих бюджетів збільшуються,...

Навіть в умовах воєнного стану виконання місцевих бюджетів має позитивну динаміку, порівняно з показниками минулого...

06 грудня 2023

Спроможні громади – основа ефективного відновлення України, - Олександр Кубраков

Спроможні громади – основа ефективного...

У Бучі пройшов форум «Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція». У центрі обговорення – перспективи реформування...