26 липня - круглий стіл «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування»

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відповідно до Плану роботи Комітету на період сьомої сесії Верховної Ради України IХ скликання проведе круглий стіл на тему: «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування».

Під час заходу планується широке обговорення поданого Урядом України проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. №6504), а також презентація експертних висновків Ради Європи та Програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту (SIGMA) щодо нього.

До участі у роботі круглого столу запрошені народні депутати України, представники державних органів, вітчизняних і міжнародних організацій, інституцій, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, громадського середовища.

Круглий стіл проводиться у режимі відеоконференції на платформі ZOOM. Online трансляцію можна подивитися на YouTube каналі Комітету. Початок об 11:00.

Контактна особа з організаційних питань: заступник керівника секретаріату Комітету Маковський Олександр Анатолійович, тел.: (044) 255-31-47, e-mail: makovskyi@rada.gov.ua.

Захід відбудеться за сприяння та підтримки Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), Проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) та всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.

13.07.2022 - 14:58 | Переглядів: 1259
26 липня - круглий стіл «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування»

Теги:

анонс служба в ОМС

Джерело:

Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування

Поділитися новиною:

Читайте також:

12 серпня 2022

Фінансування соціальних послуг для ВПО ‒ роз’яснення для громад

Фінансування соціальних послуг для ВПО ‒...

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо Порядку...

12 серпня 2022

Організація трудових відносин в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану – нові методичні рекомендації

Організація трудових відносин в органах...

19 липня 2022 року набрав чинності Закон України №2352 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо...

12 серпня 2022

16 серпня - вебінар "Шкода громаді від війни – що потрібно пам'ятати при відбудові?"

16 серпня - вебінар "Шкода громаді від війни –...

Війна завдала шкоди сотням громад по всій Україні. Житлові будинки, школи, лікарні – усе потребує якнайшвидшої...

12 серпня 2022

«Ми точно переможемо в цій битві». Як Білоцерківська громада стала прихистком для тисяч переселенців – інтерв’ю з головою громади

«Ми точно переможемо в цій битві». Як...

Перші переселенці почали прибувати до Білоцерківської громади, ща на Полтавщині, на початку березня — фактично, через...