Уряд схвалив проекти зміни меж міст Ківерці та Гнівань

Кабінет Міністрів України схвалив проекти постанов Верховної Ради України, якими пропонується змінити межі міста Ківерці Волинської області та міста Гнівань Вінницької області.  Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.  

За його словами, Уряд пропонує затвердити територію міста Ківерці загальною площею 934,5 гектарів земель та міста Гнівань загальною площею 1937,4 гектарів земель відповідно до проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці.

Заступник Міністра пояснив, що схвалення Урядом і подальше прийняття парламентом відповідних постанов дозволить фактично та юридично закріпити межі вказаних міст.  

«Затвердження меж міст юридично узаконить їх територію, що дасть змогу  планувати просторовий та інвестиційний розвиток з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів», - пояснив В’ячеслав Негода.

07.07.2022 - 16:09 | Переглядів: 6261
Уряд схвалив проекти зміни меж міст Ківерці та Гнівань

Теги:

АТУ В'ячеслав Негода

Область:

Вінницька область Волинська область

Громади:

Гніванська територіальна громада Ківерцівська територіальна громада

Джерело:

Читайте також:

10 квітня 2026

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...

Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...

10 квітня 2026

Володимир Зеленський відзначив представників громад та військових адміністрацій і вручив відзнаки «Місто-герой України»

Володимир Зеленський відзначив представників...

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...

10 квітня 2026

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають цифровізації від податкової, а не створення власних «армій» фіскалів

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...

Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...

09 квітня 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...