200 бензорізів передав Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» Головному управлінню ДСНС України у Львівській області

 

7 липня Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 200 бензорізів Головному управління ДСНС України у Львівській області. Спорядження є частиною комплексної підтримки, яку USAID надає Україні для ефективного реагування на надзвичайні ситуації. Бензорізи будуть розповсюджені серед підрозділів ДСНС у областях, де є найбільша потреба та важкі умови проведення аварійно-рятувальних робіт.

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), сказав:

«Ми в USAID дуже раді можливості допомогти Державній службі України з надзвичайних ситуацій, оскільки знаємо, скільки роботи і випробувань випало на вашу долю. І мені особливо приємно мати нагоду передати ці бензорізи Головному управлінню ДСНС у Львівській області. Сьогодні USAID передає ДСНС 200 бензорізів на загальну суму 244 тисячі доларів США для подальшого розповсюдження серед підрозділів у областях, де є найбільша потреба та важкі умови проведення аварійно-рятувальних робіт. Це лише один з елементів нашої допомоги ДСНС, який налічує ширшу номенклатуру обладнання, і найближчим часом ми передамо ще більшу частину різноманітного обладнання та інструментів для ДСНС, щоб ваші працівники могли ще більш ефективно і безпечно виконувати свою роботу з ліквідації руйнівних наслідків війни, а також стихійних лих».

Юрій Кагітін, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області, подякував Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану підтримку і зазначив:

«Передане обладнання допоможе нашій службі більш ефективно виконувати свої завдання. Наша функція включає не лише ліквідацію пожеж та аварій, а й розмінування територій, куди залучені піротехнічні підрозділи, а також роботу з очищення територій від завалів. Бензорізи та інше передане Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спорядження є надзвичайно цінними, адже обладнання потрібно поповнювати і мати резерв для ефективного реагування на надзвичайні ситуації. Саме тому підтримка міжнародних партнерів є дуже актуальною».

Нагадаємо, нещодавно громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» отримали 250 комплектів спеціального захисного одягу для пожежників, а також спорядження для реагування на надзвичайні ситуації. Це обладнання дозволить громадам ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та якісно надавати послуги мешканцям.

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка безпека пожежна

Область:

Львівська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

16 серпня 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з партнерами у Волинській області

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання...

  Під час візиту до Волинської області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого...

16 серпня 2022

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Український кризовий медіа-центр та Програма DOBRE зібрали для вас актуальні грантові програми USAID для громад та...

16 серпня 2022

Основні зміни у наданні затребуваних адміністративних послуг

Основні зміни у наданні затребуваних...

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" актуалізували інформацію по...

16 серпня 2022

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та нідерландський університет

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та...

«Від того, втратимо ми дітей, що добре розуміються у фізиці, чи не втратимо, залежить обороноздатність нашої держави...