Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядків виконання невідкладних робіт, пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд та визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації. Відповідний проєкт постанови прийнятий під час чергового засідання Уряду 14 червня.
Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
«Наразі перед громадянами та громадами, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, стоїть питання, як правильно підтверджувати та фіксувати факт пошкодження або руйнації будівлі. Тому Уряд сьогодні прийняв важливе рішення, яким спростив порядок фіксації руйнувань та пошкоджень житлових будівель та споруд», – зауважив Міністр.
Відтак змінами пропонується, зокрема:
Також надалі передбачається розроблення функціонала, який дозволить створювати акти комісійного обстеження в електронній формі за допомогою Порталу Дія.
Зазначимо, що Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроєкт №7198, розроблений з метою визначення правових та організаційних засад надання державою компенсації за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
Теги:
інфраструктура Олексій Чернишов війна війна ліквідація наслідків
Джерело:
Мінрегіон
21 листопада 2025
3 грудня у місті Полтава відбудеться...
3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого...
21 листопада 2025
Експертна оцінка фінансової спроможності громад у розрізі областей за 9 місяців 2025 року
Експертна оцінка фінансової спроможності громад...
Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...
21 листопада 2025
Анонс вебінару: «Перетворення комунального...
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві...
21 листопада 2025
Уряд затвердив перелік та вимоги до показників...
Кабінет Міністрів ухвалив перелік та вимоги до показників, за якими українські громади буде віднесено до різних...