Добровеличківська громада отримала від U-LEAD комплект технічної допомоги «Освітлення»

Для медичних та соціальних закладів Добровеличківської громади Кіровоградської області важливим питанням було забезпечення безперебійної подачі електроенергії. Саме тому дизельні генератори та автономний ліхтар, які громада отримала від U-LEAD, стануть в пригоді раптом не стане світла.

- Ми отримали від наших партнерів комплект технічної допомоги «Освітлення», який вже передали нашим комунальним закладам. Це обладнання допоможе в разі виникнення надзвичайних ситуацій підтримувати роботу установи та медичних приладів, - розповіла Валентина Саакян, заступниця Добровеличківського селищного голови.

 

 

У Добровеличківській громаді вже знайшли прихисток 1029 біженців, з них 283 дітей. Транзитом через населені пункти з початку війни пройшли понад 1500 людей, які рятувалися від війни.

Як зазначила Валентина Саакян, для тих, хто приїжджає в пошуку тимчасового прихистку в громаді облаштовують спеціальні приміщення. Але, коли почали шукати необхідні речі, зрозуміли, що не вистачає ковдр, розкладушок та інших речей. Саме тому комплект «Прихисток», який має отримати громада від U-LEAD, допоможе в організації спальних місць, забезпечить можливість зробити запаси питної води. Також в комплекті є генератори.

Окрім Добровеличківської громади технічну допомогу від U-LEAD отримають ще 19 громад Кіровоградської області.

- Громади нашого регіону працюють на забезпечення тилу, на допомогу збройним силам, територіальній обороні та переселенцям. Але не кожна громада може забезпечити себе необхідним устаткуванням та речами. Саме тому U-LEAD придбала і доставляє до громад України пакети екстреної допомоги. Набори “Прихисток” та “Світло” забезпечать громади відповідними необхідними засобами для облаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб та підтримки живлення у комунальних закладах, - розповів Олег Яременко, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області.

Теги:

соціальні послуги міжнародна підтримка

Область:

Кіровоградська область

Громади:

Добровеличківська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 липня 2022

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для місцевої влади і жителів громад - в одній рубриці

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для...

За ініціативи Мінрегіону на порталі «Децентралізація» створена рубрика, де зібрані офіційні та експертні роз’яснення,...

06 липня 2022

Захисний одяг для пожежників отримали від партнерів 25 громад з Волинської, Львівської та Полтавської областей

Захисний одяг для пожежників отримали від...

  Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам у Волинській, Львівській та Полтавській областях 250...

06 липня 2022

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву економіку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву...

5 липня Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади...