Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела зустріч з керівництвом Закарпатської ОДА

Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела зустрічі з керівництвом Закарпатської обласної державної адміністрації, у рамках яких обговорили напрямки співпраці та підтримки, яку Проєкт може надати партнерам.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, наголосив на пріоритетних напрямках, в яких область потребує першочергової підтримки. Зокрема, це робота з внутрішньо-переміщеними особами (ВПО), адже область прийняла понад 400 тисяч переселенців, з яких 170 тисяч зареєструвалися як ВПО. У зв’язку з цим, навантаження на соціальну інфраструктуру та медичні заклади значно зросло і потребує підтримки. Також Закарпатська область прийняла 33% релокованого бізнесу, тому гостро стоїть питання працевлаштування.

Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» презентували напрями співпраці між Проєктом та областю, методологію відбору територіальних громад-партнерів, в рамках якого Проєкт «ГОВЕРЛА» визначить 40 громад у Закарпатській, Одеській, Рівненській та Житомирській областях. Нагадаємо, подати заявку громади можуть до 30 травня заповнивши заявку за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/14910.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» працює з органами місцевого самоврядування та обласними державними адміністраціями у семи областях з метою законодавчого забезпечення реформи децентралізації, сприяння місцевому та регіональному розвитку, а також залучення мешканців до роботи органів місцевого самоврядування.

Про актуальні новини Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» читайте у фейсбук групі Проєкту: https://www.facebook.com/groups/314207757535953

18.05.2022 - 11:25 | Переглядів: 731

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Закарпатська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 липня 2022

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для місцевої влади і жителів громад - в одній рубриці

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для...

За ініціативи Мінрегіону на порталі «Децентралізація» створена рубрика, де зібрані офіційні та експертні роз’яснення,...

06 липня 2022

Захисний одяг для пожежників отримали від партнерів 25 громад з Волинської, Львівської та Полтавської областей

Захисний одяг для пожежників отримали від...

  Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам у Волинській, Львівській та Полтавській областях 250...

06 липня 2022

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву економіку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву...

5 липня Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади...