
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством цифрової трансформації України запустили цифрову платформу, де в режимі реального часу відображаються території, які є тимчасово окупованими, а також тими, що знаходяться в оточенні (блокуванні) та на яких ведуться активні бойові дії.
Дана платформа відображає актуальну інформацію щодо статусу громад. Її ви можете знайти за посиланням - https://map.edopomoga.gov.ua/.
Інформацію про статус надають відповідні обласні, Київська міська військова адміністрація.
На її основі формується Перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Він затверджується Мінреінтеграції за погодження Міноборони.
Загалом до переліку ввійшли 7 областей. Це територіальні громади Дніпропетровська (2 громади), Донецька (66 громад), Запорізька (50 громад), Луганська (37 громад), Миколаївська (18 громад), Харківська (51 громада) та Херсонська (49 громад).
Нагадуємо, що перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується. Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, що відображаються на цифровій платформі, гарантовано отримають грошову допомогу від держави.
Теги:
Джерело:
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
14 липня 2026
Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до нас повернеться 90% наших мешканців…»
Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до...
Начальник Лазурненської селищної військової адміністрації Херсонської області Олексій Марченко про громаду, яка...
13 липня 2026
Анонс: вебінар «Розширення програми...
До участі запрошуємо представників обласних військових адміністрацій, керівників...
13 липня 2026
Відбулася зустріч «Розширення програми...
10 липня відбулася зустріч «Розширення програми безоплатного шкільного харчування з 1 вересня 2026 року: виклики,...
13 липня 2026
Адаптивна модель діяльності місцевих державних...
Чинна модель діяльності місцевих державних адміністрацій дедалі менше відповідає умовам, у яких сьогодні працює...