25 громад та 3 ОДА Полтавської, Волинської та Львівської областей отримали ІТ-обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

 

25 громад Полтавської, Волинської та Львівської областей, а також три обласні державні адміністрації отримали ІТ-обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для кращого реагування на надзвичайні ситуації та виклики на місцях.


Загалом, партнери Проєкту отримали 130 ноутбуків, 60 принтерів та понад 488 комплектуючих одиниць ІТ-обладнання, які будуть спрямовані на нагальні потреби місцевої та регіональної влади для надання якісних послуг мешканцям.

Вишнівський сільський голова подякував Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за вчасно надану оргтехніку і сказав:

«На даний момент вона дуже потрібна для надання адміністративних послуг ВПО, дані послуги надавалися одним спеціалістом, адже не було технічної можливості. Від сьогодні працівники зможуть швидко і якісно обслуговувати людей, які вимушено покинули свої домівки і розраховують на нашу допомогу».

Більшість громад Полтавської, Волинської та Львівської областей приймають внутрішньо-переміщених осіб з різних куточків України, тому навантаження на місцеві органи влади стало значно вищим. 

Керуючий справами виконавчого комітету Любешівської громади Волинської області зазначив:

«Дане обладнання дає змогу оновити наявну морально застарілу техніку ЦНАПУ та значно покращить якість та швидкість надання адміністративних послуг для громадян. Окрема подяка за ліцензійне програмне забезпечення. Це дає змогу дотримуватися чинного законодавства, підвищити рівень кібербезпеки та кібергігієни для працівників».

Заступник селищного голови Добротвірської громади, що на Львівщині, прокоментував:

«Важливим викликом, що стоїть перед громадою, є підтримка бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема - створення умов для розміщення та роботи переміщеного у нашу громаду бізнесу з інших регіонів України, підтримка експортно-орієнтованих підприємств. Основою підтримки ВПО повинно стати сприяння у працевлаштуванні. Добротвірська селищна рада отримане ІТ обладнання буде використовувати для максимального сприяння реєстрації ВПО, подання документів на отримання соціальної допомоги, організації та надання освітніх послуг дітям».

Полтавська обласна військова адміністрація також отримала ІТ-обладнання, яке вкрай необхідне для покращення співпраці з територіальними громадами, залучення інвестицій та гуманітарної допомоги в область та її розподілу, допомоги у релокації бізнесу та установ, що переміщаються з зон бойових дій.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжить разом з партнерами реагувати на виклики сьогодення та підтримувати партнерів у їх прагненні покращити надання послуг мешканцям.

Теги:

міжнародна підтримка

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

09 серпня 2022

Експертний аналіз фінансових показників територіальних громад за І півріччя 2022 року

Експертний аналіз фінансових показників...

  Експерт Офісу підтримки реформи децентралізації при Міністерстві розвитку громад та територій України Ігор...

09 серпня 2022

Як співпрацюють громади Закарпаття ‒ експертний аналіз

Як співпрацюють громади Закарпаття ‒ експертний...

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проаналізували стан реалізації̈ договорів про співробітництво територіальних громад...

09 серпня 2022

Громадам частково спростили процедури закупівель

Громадам частково спростили процедури закупівель

2 серпня 2022 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову №874 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету...

09 серпня 2022

Білоцерківська громада Полтавщини облаштовує прихистки для переселенців за підтримки U-LEAD (відео)

Білоцерківська громада Полтавщини облаштовує...

    З початку повномасштабного вторгнення Білоцерківська громада Полтавської області прийняла понад тисячу...