Мінрегіон закликав Раду Європи відновити свою проектну діяльність в Україні

Мінрегіон закликав Раду Європи відновити свою проектну діяльність в Україні, а країни-донори -  продовжити її фінансування. На порядку денному Уряду України – важливі завдання, які потребують експертної підтримки Ради Європи.


Про це в ході 15-го засідання Європейського комітету з питань демократії та врядування (CDDG) сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

«Уряд, Мінрегіон, український парламент працюють сьогодні над тим, щоб допомагати місцевому самоврядуванню вирішувати складні задачі: як фінансувати соціальні та інші видатки в умовах, коли економіка не працює так, як працювала до війни; як підсилити інституційну спроможність місцевого самоврядування та надати можливість оперативніше приймати рішення; як швидко оцінити матеріальні збитки і почати відновлення на звільнених територіях; як забезпечити соціальну підтримку для мільйонів внутрішньо переміщених осіб; як підтримати належне функціонування громад, які приймають цих переселенців і в яких в результаті буквально за лічені дні населення виросло на чверть або навіть на третину. Таких питань багато. Будемо вдячні, якщо Рада Європи, яка нам допомагала напрацьовувати рішення в рамках  децентралізації, буде нам по можливості експертно допомагати і в цих питаннях. Принагідно закликаю Раду Європи відновити свою проектну діяльність в Україні і закликати представників країн-донорів такої роботи продовжувати фінансувати її», - сказав В’ячеслав Негода.

Нагадаємо, заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода також закликав учасників 15-го засідання CDDG до повної ізоляції росії збоку демократичного світу, зазначивши, що «демократичним країнам не пристало сидіти за одним столом з агресорами і злочинцями, які не мають жодної поваги до загальнолюдських цінностей і норм міжнародного порядку». Він також звернувся до міжнародних партнерів за підтримкою у захисті представників місцевого самоврядування від викрадень, катувань, переслідування.

22.04.2022 - 12:40 | Переглядів: 1548
Мінрегіон закликав Раду Європи відновити свою проектну діяльність в Україні

Теги:

В'ячеслав Негода війна міжнародна підтримка Рада Європи

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

18 травня 2022

Президент підписав закон, який розширює повноваження голів громад на час воєнного стану

Президент підписав закон, який розширює...

Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану " щодо...

18 травня 2022

PROSTO психологічна підтримка співробітників ЦНАП – новий набір

PROSTO психологічна підтримка співробітників...

Центр надання адміністративних послуг в усі часи – це люди. Сьогодні працівники ЦНАП проявляють особливу стійкість,...

18 травня 2022

26 травня - семінар «Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та рекомендації»

26 травня - семінар «Просторове планування...

26 травня о 14:00  розпочнеться семінар «Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та...