Війська росії пошкодили вже понад 200 шкіл, попри це МОН планує відновити навчання

Зруйнована школа в Житомирі
В Україні від початку війни з росією російські війська пошкодили або зруйнували 211 шкіл. Про це в ефірі телемарафону повідомив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, пише "Суспільне. Новини".
"Кожного дня зруйнованих або пошкоджених шкіл стає більше. Вже 211 шкіл, частина з яких повністю зруйновані, частина — пошкоджені", - сказав Міністр.
За словами Шкарлета, після двотижневих канікул, які оголосили після того, як росія почала наступ на Україну, невдовзі планують відновити навчання, оскільки освітній процес не має перериватися.
“Наступного тижня ми будемо рекомендувати там, де це можливо. Дуже багато дітей виїхало в області, де є ще можливість здійснювати освітній процес”, — пояснив Міністр.
Він також повідомив, що там, де немає такої можливості, планують організувати індивідуальне та дистанційне навчання.
Фото з FACEBOOK OLENA GALAGUZA
Поділитися новиною:
06 грудня 2025
Мінрозвитку закликає громадськість та експертів...
Міністерство розвитку громад та територій України продовжує роботу над оновленням підходів до оцінки спроможності...
05 грудня 2025
Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із Cities4Cities
Як громадам бути почутими в ЄС | П’ятниця із...
Україна входить у черговий переговорний етап євроінтеграції – і місцеве самоврядування тут відіграє ключову...
05 грудня 2025
Швейцарсько-український проект DECIDE...
Протягом п'яти років реалізації реформи децентралізації управління освітою продовжує залишатися критичним чинником...
04 грудня 2025
Багаторівневе врядування на практиці: підсумки регіонального форуму Polaris
Багаторівневе врядування на практиці: підсумки...
3 грудня у Полтаві відбувся регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого врядування» –...