24 вересня 2023
Logo slogan

«WOW громади» - Шведсько-український проєкт запрошує громади до співпраці

В Україні стартувала нова міжнародна ініціатива з підтримки розвитку місцевих громад під назвою «WOW громади» (Work on wonders – працюй над дивами!). 10 українських громад отримають експертну допомогу в розробці стратегій розвитку, понад 200 зможуть взяти участь у резиденціях ідей – інтенсивних практичних тренінгах, а Український католицький університет (УКУ) розробить сертифіковану навчальну програму для представників органів місцевого самоврядування. Ініціативу підтримує уряд Швеції у рамках шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні.

На першому етапі українські громади можуть взяти участь у конкурсі на розробку ефективних стратегій розвитку. Подаватись на конкурс можуть як ті громади, які вперше розробляють стратегічні документи, так і ті, що потребують їх оновлення або ж розробки галузевих стратегій. Обрані громади отримають підтримку українських та швецьких експертів із стратегічного розвитку за інтегрованим підходом. Він поєднує досвід Львова і модель стратегування SymbioCity Шведської асоціації місцевих влад та регіонів SALAR.

До конкурсу запрошують громади до 100 тисяч мешканців.

Термін подачі заявок – до 4 березня 2022 року.

Більш детальну інформацію та посилання на заявку можна отримати на сайті організаторів – https://wow-hromady.in.ua/stratehii/

Спочатку конкурсна комісія обере 15 громад, які увійдуть у шорт-лист. Їх запросять до Львова на Форум місцевого самоврядування 31 березня - 1 квітня 2022 року. На фінальному етапі визначать 10 переможців, які зможуть якнайкраще показати свою мотивацію і спроможність не лише написати власну стратегію, але й реалізувати її на практиці. Восени обрані громади отримають нагоду представити свої стратегії і конкретні проєкти на інвестиційному форумі, в якому візьмуть участь міжнародні фінансові інституції та донори. 


 «WOW громади» впроваджується Інститутом міста (Львів) та Українським католицьким університетом за підтримки уряду Швеції в рамках шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».

18.02.2022 - 14:25 | Переглядів: 3753

Приєднані зображення:

Теги:

конкурс стратегія розвитку міжнародна підтримка

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 вересня 2023

Відбудують краще, ніж було: як відновлюється Баштанська громада за підтримки Програми USAID DOBRE

Відбудують краще, ніж було: як відновлюється...

Програма USAID DOBRE нещодавно підписала меморандум про співпрацю з Миколаївською обласною військової адміністрацією....

22 вересня 2023

У Львові завершився другий етап Майстерні LED BOOST

У Львові завершився другий етап Майстерні LED...

vs;Цього разу в ньому взяли участь представники 20 громад-партнерок Програми USAID DOBRE із Миколаївської,...

22 вересня 2023

Вакансія! Керівник/керівниця проєкту

Вакансія! Керівник/керівниця проєкту

Together with Avfall Sverige, SALAR International is implementing a program design-phase in Support to reforms for...

22 вересня 2023

МОН у партнерстві з Проєктом DECIDE розпочало обговорення стратегії реформи старшої профільної школи

МОН у партнерстві з Проєктом DECIDE розпочало...

19 вересня відбулася перша стратегічна сесія «Реформа старшої профільної школи», якою Міністерство освіти і науки...