23 лютого о 13:00 розпочнеться онлайн-семінар “Новації в Державному земельному кадастрі: все про пілотний проект”. Організатор заходу - Держгеокадастр за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.
Мета семінару – розповісти про переваги та перспективи делегування сертифікованим інженерам-землевпорядникам повноважень щодо державної реєстрації земельних ділянок в рамках пілотного проекту (Постанова від 29.12.2021 №1438).
Для кого захід: Сертифіковані інженери-землевпорядники, землевласники і землекористувачі, представники територіальних громад.
Учасники зможуть дізнатися про:
Трансляція заходу відбудеться на Facebook і Youtube каналах Програми АГРО та Держгеокадастру.
Для участі та отримання посилання на захід і нагадування, заповніть форму для реєстрації: https://form.typeform.com/to/j9Z6xOzg
З детальною програмою можете ознайомитися за посиланням.
Теги:
Джерело:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО
13 травня 2026
Профтех як точка зростання: чому громади не бачать того, що у них є
Профтех як точка зростання: чому громади не...
«Без школи немає села» - цій фразі десятки років, але вона набуває особливої ваги щоразу, коли над населеним пунктом...
13 травня 2026
АРР Волинської області об’єднала три громади...
Агенція регіонального розвитку (АРР) Волинської області об’єднала Горохівську, Локачинську та Павлівську громади...
13 травня 2026
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості Ukraine Facility
Як ЄС підтримує громади в Україні: можливості...
Ключовим механізмом підтримки відновлення, реконструкції та модернізації України Європейським Союзом є Механізм...
12 травня 2026
Динаміка фінансової спроможності територіальних...
Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...