Команди зі 196 українських громад розпочали навчання на програмі «Кроки для команд з управління справами в ОМС»

Протягом наступних 9 тижнів 735 учасників зі всіх областей України працюватимуть над посиленням своїх менеджерських навичок в місцевому самоврядуванні, вчитимуться здійснювати якісне управління персоналом, забезпечувати відкритість і прозорість діяльності громад та впроваджувати інноваційні інструменти.

Відкриваючи цю навчальну програму, заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода подякував U-LEAD за її організацію та зазначив, що питання децентралізації залишається на порядку денному Уряду України.

«Маємо робити все можливе, щоб ця реформа просувалася. Ми ще не досягли її вершини, а знаходимося десь посередині. Зараз перед нами стоїть непроста задача – продовжити та завершити реформу. Для цього треба провести зміни до Конституції, без яких реформа є хиткою з точки зору її захищеності», - зазначив В'ячеслав Негода.

Cпеціаліст з питань децентралізації та секторальних реформ Представництва ЄС в Україні Томаш Остропольський привітав учасників програми та побажав продуктивного та успішного навчання:

“Хочу привітати команди зі 196 громад з 24 областей України, їхнє керівництво та співробітників, відповідальних за управління справами. Переконаний, що теми, які обговорюватимуться сьогодні та протягом наступних тижнів, нададуть вам знання та навички впроваджувати якісні зміни у ваших громадах”.

Директор «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель поділився деталями роботи, яка чекає на учасників навчальної програми:

«Протягом лютого – березня ми зустрічатимемося двічі на тиждень, щоб здобути нові знання та поділитися досвідом. Крім того, ви також візьмете участь в онлайн-візиті та в інформаційній сесії з представниками центральної влади. Спікерами нашої програми будуть відомі експерти, ваші колеги-практики з місцевих рад, представники центральної влади, державного сектору та бізнесу. Цей підхід спрямований на те, щоб розширити ваше розуміння можливостей в цій сфері і, можливо, прийняти відповідні практики».

01.02.2022 - 15:48 | Переглядів: 1974
Команди зі 196 українських громад розпочали навчання на програмі «Кроки для команд з управління справами в ОМС»

Теги:

навчання міжнародна підтримка В'ячеслав Негода

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 липня 2022

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для місцевої влади і жителів громад - в одній рубриці

Важливі під час воєнного стану роз’яснення для...

За ініціативи Мінрегіону на порталі «Децентралізація» створена рубрика, де зібрані офіційні та експертні роз’яснення,...

06 липня 2022

Захисний одяг для пожежників отримали від партнерів 25 громад з Волинської, Львівської та Полтавської областей

Захисний одяг для пожежників отримали від...

  Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам у Волинській, Львівській та Полтавській областях 250...

06 липня 2022

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву економіку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Як Рава-Руська громада планує розвивати місцеву...

5 липня Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади...