Матеріали  Держфонду документації із землеустрою та оцінки земель пропонують перевести в електронну форму. Потрібна допомога місцевого самоврядування

Держгеокадастр пропонує органам місцевого самоврядування розглянути можливість забезпечити переведення в електронну форму частини документації Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Мова йде про документацію, яка необхідна для повсякденної діяльності органів місцевого самоврядування.

У Держгеокадастрі пояснили, що у зв’язку із оптимізацією структури його територіальних органів, скороченням чисельності працівників та змінами в адміністративно-територіальному устрої України, здійснюється переміщення матеріалів, що включені до місцевих фондів документації із землеустрою та оцінки земель, у центри укрупнених районів. Розглядається також можливість забезпечити централізоване зберігання відповідної документації в обласних центрах та місті Києві.

Однак, виходячи з численних звернень органів місцевого самоврядування щодо необхідності залишити на місцях такі матеріали (для забезпечення можливості якісного надання адміністративних послуг), а також необхідності повсякденного їх використання органами Держгеокадастру, насамперед, державними кадастровими реєстраторами, пропонується перевести матеріали Державного фонду у електронну форму. Це надасть можливість оперативного доступу до таких документів обом сторонам.

Потреба у фінансування переведення матеріалів фонду в електронний вигляд оцінюється Держгеокадастром у 200,57 млн грн. Витрати на переведення в електронний вигляд однієї одиниці документації в середньому становлять 24,46 грн.

Оскільки такі кошти не передбачені державним бюджетом на 2022 рік, Держгеокадастр пропонує органам місцевого розглянути можливість взяти участь у забезпеченні переведення в електронну форму частини документації Державного фонду.

Переліки документації із землеустрою та оцінки земель розміщені на офіційному сайті Держгеокадастру та на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Про зацікавленість у пропозиції органи місцевого самоврядування мають повідомити Держгеокадастр. Контактна особа – Дарія Кононенко, kononenko@land.gov.ua

26.01.2022 - 17:00 | Переглядів: 1831
Матеріали  Держфонду документації із землеустрою та оцінки земель пропонують перевести в електронну форму. Потрібна допомога місцевого самоврядування

Теги:

земля просторове планування

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

17 травня 2022

Релокація бізнесу з зони бойових дій - 19 травня АМУ проведе онлайн-обговорення

Релокація бізнесу з зони бойових дій - 19...

19 травня о 14:00 в режимі відеоконференції Асоціація міст України проведе Діалоговий захід з питань місцевого...

16 травня 2022

Особливості надання окремих адмінпослуг для ВПО - тема вебінару 20 травня

Особливості надання окремих адмінпослуг для ВПО...

20 травня 2022 року шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» проведе вебінар щодо...

16 травня 2022

55 громад Дніпропетровщини виконали план по доходам за 4 місяці 2022 року

55 громад Дніпропетровщини виконали план по...

Про фінансові результати громад Дніпропетровщини та можливі ризики говорили учасники інформаційної сесії «Підсумки...

16 травня 2022

Питання соціального захисту та соціального забезпечення обговорять на заході АМУ

Питання соціального захисту та соціального...

18 травня о 10:00 в режимі відеоконференції Асоціація міст України  проводить Діалоговий захід з питань соціального...