25 листопада о 16:00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться пресконференція “Законодавча основа реформування територіальної організації публічної влади в Україні”.
Спікери:
УВАГА. Вхід до прес-центру можливий лише за наявності негативного ПЛР-тесту або СOVID-сертифікату.
Подію організовує Міністерство розвитку громад та територій України за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Мета – розкрити суть законопроєктів про місцеві державні адміністрації та про місто Київ – столицю України.
Традиційно Український кризовий медіа-центр збирає запитання, які переадресують спікерам, а відповіді глядачі зможуть почути у прямій трансляції події. Надіслати запитання можна за лінком https://forms.gle/Dkh37GL629R8tk6L7.
За трансляцією можна буде слідкувати на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Децентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.
18 липня 2025
Вакансія: Експерт (ка) для перегляду РПУВ
Вакансія: Експерт (ка) для перегляду РПУВ
Avfall Sverige та SALAR International оголошують вакансію «Експерт для перегляду РПУВ» до програм «WM4U: Посилення...
18 липня 2025
Запрошуємо громади до партнерства для...
Шведсько-українська програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» запрошує громади до...
18 липня 2025
Lviv Urban Forum 2025: одинадцять підсумків головної урбан-події України
Lviv Urban Forum 2025: одинадцять підсумків...
Lviv Urban Forum — це найбільша в Україні щорічна платформа для обговорення міських викликів, урбанізму та...
18 липня 2025
Окупанти переслідують місцеве самоврядування: в полоні залишаються голови українських громад
Окупанти переслідують місцеве самоврядування: в...
З початку повномасштабного вторгнення російська федерація системно переслідує представників органів...