3 листопада відбудеться інформаційна сесія для громад Полтавщини, які хочуть створити ЦНАП чи покращити його роботу

Проєкт «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» спільно з ОДА та за підтримки Мінцифри розпочинають інформаційні сесії для лідерів громад, які хочуть створити ЦНАП чи покращити його роботу.


✅3 листопада інформаційна сесія відбудеться у Полтаві. Наступні заходи та формат їх проведення будуть анонсовані згодом.

🔸До участі запрошують керівників ОМС та/або відповідальних осіб за створення чи модернізацію ЦНАП ОМС, керівників ЦНАП, представників громадськості.

✅Під час заходу експерти PROSTO проінформують про допомогу, яку може отримати громада та умови її отримання; обговорять ризики та виклики створення/модернізації ЦНАП та покращення якості надання послуг у громадах.

▶️В разі запитань та для реєстрації, будь ласка, звертайтеся до Марини Вьюн, головної спеціалістки відділу цифрової трансформації ОДА: digital@adm-pl.gov.ua.

29.10.2021 - 16:46 | Переглядів: 8454
3 листопада відбудеться інформаційна сесія для громад Полтавщини, які хочуть створити ЦНАП чи покращити його роботу

Теги:

анонс адміністративні послуги

Область:

Полтавська область

Джерело:

Читайте також:

10 липня 2026

Українська урбаністична платформа розпочала всеукраїнське дослідження урбаністичного сектору

Українська урбаністична платформа розпочала...

Громадська організація «Українська урбаністична платформа» розпочинає всеукраїнське опитування професійної спільноти:...

09 липня 2026

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють з громадами

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса...

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють...

09 липня 2026

Не одна модель: як українські громади переосмислюють громадську участь під час війни

Не одна модель: як українські громади...

Повномасштабна війна не лише змінила форми громадської участі а й продемонструвала, що в різних умовах виникають...

09 липня 2026

Затверджено новий порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку

Затверджено новий порядок використання коштів...

  8 липня уряд затвердив новий Порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та...