31 травня 2023
Logo slogan

Анонс. Відкриття Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» У Львівській області

4 листопада 2021 року у Львові відбудеться регіональне відкриття Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та підписання Угод про наміри між Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», Львівською обласною державною адміністрацією та десятьма громадами-партнерами Проєкту у області. Захід проводиться спільно з Львівською ОДА.

Учасники заходу:

  • Максим Козицький, Голова Львівської обласної державної адміністрації,
  • Габріель Абрагам, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»,
  • Голови громад-партнерів Проєкту у Львівській області: Бродівської, Добротвірської, Оброшинської, Жидачівської, Жовківської, Рава-Руської, Городоцької, Сокільницької, Козівської, Золочівської громад.

Захід буде проводитись з урахуванням карантинних обмежень у області. Кількість учасників є обмеженою. На вході буде здійснюватися температурний скринінг.

Акредитація представників ЗМІ є обов'язковою і відкрита до 3 листопада до 17:00 за посиланням: https://forms.gle/VZSdeNAA8HNppCtx7.

Дата: 4 листопада 2021 року

Час: 10:00 – 12:00

Формат заходу: офлайн для учасників та акредитованих ЗМІ, онлайн для всіх бажаючих

Мова: українська, англійська (послідовний переклад), мова жестів

Акредитовані учасники отримають підтвердження на пошту до 3 листопада до 18:00. Для всіх бажаючих буде доступна онлайн-трансляція на Фейсбук сторінках Львівської ОДА та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

29.10.2021 - 13:16 | Переглядів: 3580
Анонс. Відкриття Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» У Львівській області

Теги:

анонс міжнародна підтримка

Область:

Львівська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

30 травня 2023

Актуальні питання місцевого самоврядування: тези першої зустрічі

Актуальні питання місцевого самоврядування:...

Які актуальні питання місцевого самоврядування в умовах воєнного стану турбують громади - обговорили В’ячеслав...

30 травня 2023

Громади попри війну мають оприлюднювати передбачену законодавством публічну інформацію, - експертка

Громади попри війну мають оприлюднювати...

Тема оприлюднення публічної інформації в період дії воєнного стану залишається нагальною для ОМС. Про законодавче...

30 травня 2023

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо земельного аудиту

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо...

16 червня об 11:00 год відбудеться фінальний онлайн-форум «Аудит земельних ресурсів в громадах». До участі...

30 травня 2023

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати сонячні панелі. Як податися на проєкт?

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати...

Міністерства охорони здоров’я України у межах спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони...