6 жовтня розкажуть про повноваження ОМС у забезпеченні якості освіти

6 жовтня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Повноваження органів місцевого самоврядування у забезпеченні якості освіти”.

Під час вебінару Наталя Байтемірова, експертка проєкту DECIDE, докладно розповість про повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якості освіти.

Крім того, перед вебінаром управлінцям рекомендують ознайомитися із тематичним посібником, який підготувала команда проєкту DECIDE та Державна служба якості освіти України. Його можна завантажити за посиланням.

Дата і час: 6 жовтня 2021 року, 14:00.

Спікер: Наталя Байтемірова, експертка проєкту DECIDE

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/212762396322052

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди. Їх зазвичай надсилаємо за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація".

05.10.2021 - 09:30 | Переглядів: 6584
6 жовтня розкажуть про повноваження ОМС у забезпеченні якості освіти

Теги:

анонс освіта

Джерело:

Читайте також:

27 березня 2026

34 муніципалітети приїхали на Форум нордично-українських муніципальних партнерств

34 муніципалітети приїхали на Форум...

25–26 березня у Львові відбувся перший Nordic-Ukrainian Municipal Partnership Forum — новий майданчик для розвитку...

27 березня 2026

Денис Улютін закликав партнерів інвестувати у громади: «Люди повертатимуться туди, де є доступ до послуг»

Денис Улютін закликав партнерів інвестувати у...

У фокусі уваги – роль територіальних громад у відновленні соціальної сфери, залучення інвестицій у розвиток...

27 березня 2026

Мінекономіки залучає міжнародну підтримку для громад: кластери, інвестиції та регіональне планування у сфері відходів

Мінекономіки залучає міжнародну підтримку для...

Як повідомляє Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України, заступник Міністра Олександр...

27 березня 2026

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт про стимулювання громад до роботи з міжнародною технічною допомогою

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт про...

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку...