11 грудня 2023
Logo slogan

Для громад розробили зразки технічних завдань на розробку комплексного плану просторового розвитку

Для громад розробили зразки технічних завдань на розробку комплексного плану просторового розвитку та створення для нього необхідної картографічної основи.

Зразки розроблені TОВ «БломІнфо-Юкрейн» в рамках реалізації пілотних проектів з розробки комплексних планів просторового розвитку територій Пісочинської та Роганської територіальних громад Харківської області, підтриманих Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» від 17.06.2020 № 711-ІХ, Кабінет Міністрів України 28 липня 2021 року прийняв постанову "Про затвердження порядку та умов надання і використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад".

Ця постанова стимулює громади (крім міських громад, адміністративним центром яких є населений пункт, що одночасно є обласним центром) до розробки комплексних планів просторового розвитку за рахунок субвенцій з Державного бюджету України через обласні державні адміністрації.

Загальний обсяг фінансування в 2021 році складає 62,55 млн грн, які надаватимуться за рахунок позики Світового банку. Ці кошти дозволять запустити масовий процес розробки комплексних планів просторового розвитку вже в поточному році.

Необхідними умовами для набуття субвенції Кабінет Міністрів України визначає, зокрема, затвердження в установленому порядку завдання на розробку комплексного плану та наявність актуалізованої картографічної основи в цифровій формі у державній геодезичній системі координат УСК-2000 для розроблення комплексного плану згідно із завданням на його розроблення.

Громади, які у 2021 році планують звертатися за отриманням субвенції або розробляти комплексні плани за власний кошт, можуть використовувати зразки технічних завдань.

Після прийняття Кабінетом Міністрів України постанови "Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації", зазначені зразки можуть бути відкориговані відповідно до її вимог зазначеної постанови.

Завантажити зразки технічних завдань можна також за посиланням: https://bit.ly/37eAD6E

03.08.2021 - 19:49 | Переглядів: 13972
Для громад розробили зразки технічних завдань на розробку комплексного плану просторового розвитку

Приєднані файли:

Теги:

просторове планування земля

Джерело:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Поділитися новиною:

Читайте також:

11 грудня 2023

Як в американському фільмі про підлітків: реформа старшої профільної школи на Хмельниччині та Львівщині

Як в американському фільмі про підлітків:...

Красилівська громада, що на Хмельниччині, та Стрийська громада на Львівщині, разюче відрізняються одна від одної. Як...

08 грудня 2023

08 грудня 2023

Формування бюджетів громад на 2024 рік: рекомендації експертів

Формування бюджетів громад на 2024 рік:...

Експерти Програми "U-LEAD з Європою" надали практичні рекомендації для вирішення проблемних питань, що їх найчастіше...

08 грудня 2023

Два арешти, 83 дні у російській в’язниці і кілька годин під завалами. Інтерв’ю голови громади

Два арешти, 83 дні у російській в’язниці і...

Начальниця Дворічанської військової адміністрації Харківської області Галина Турбаба розповіла про те, як росіяни...