У Бердичеві відкрили модернізований ЦНАП

 

21 травня у Бердичеві відбулося відкриття модернізованого ЦНАП, оновленого за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою». ЦНАП надає 213 послуг майже 75 тисячам мешканців громади.


«Ключова задача Уряду та місцевої влади сьогодні - підвищення спроможності територіальних громад. Належний ЦНАП - це один з важливих індикаторів успішного розвитку на місцях. Я вітаю Бердичівську громаду з модернізацією ЦНАП та бажаю громаді якісних послуг, а місцевій владі - не зупинятися на досягнутому та продовжувати вдосконалювати доступ мешканців до якісних сервісів від держави», – сказав  В’ячеслав Негода, заступник міністра розвитку громад та територій України.

 

 

Вітання громаді передав голова обласної Житомирської адміністрації Віталій Бунечко та зазначив:

«Реформа децентралізації продовжується, але наразі вона поділена на декілька взаємопов’язаних напрямків, один з яких – надання адміністративних послуг. Адже на сьогодні, це найчутливіша сфера у взаємовідносинах «держава – громада – людина». Для платника податків і користувача цими послугами важливо не просто отримання довідки чи подача заяв, а й мінімізація часу для цього, простота подачі відповідних документів, максимальне наближення до місця проживання отримувачів послуг і також, найважливіше, повага та ввічливість працівника, який надає цю послугу. І я переконаний, що спільно з «U-LEAD» ми рухаємося у правильному напрямку».

28 робочих місць основного офісу ЦНАП, включно з місцем для отримання електронних послуг, обладнані меблями, технікою, програмним забезпеченням та системою автоматизації «Вулик» за підтримки Програми. В Центрі облаштована громадська приймальня та встановлена система управління електронною чергою.

Сергій Орлюк, Голова Бердичівської громади подякував партнерам:

«Ми дякуємо Європейському Союзу, який через Програму «U-LEAD з Європою» допомагає громадам України розвивати свій потенціал. Завдяки комплексній підтримці Програми відбулася повна модернізація нашого ЦНАП і тепер ми маємо чи не найкращий центр для обслуговування мешканців та бізнесу в області. Я впевнений, що співпраця з міжнародними партнерами продовжиться».

 

 

ЦНАП громади розташований на першому поверсі міської ради. План-зонування та дизайн-проєкт Центру розроблено експертами U-LEAD. У Центрі облаштоване місце для видачі закордонних паспортів і невдовзі ця витребувана для мешканців послуга стане доступною у ЦНАП. Також за підтримки U-LEAD створено та облаштовано віддалене робоче місце адміністратора у мікрорайоні Бердичева Червона Гора.

«У плідному партнерстві з громадою нам вдалося реалізувати амбітні плани по модернізації ЦНАП до належного – з широким переліком послуг, кваліфікованим персоналом, у комфортному приміщенні та з автоматизацією надання послуг через систему «Вулик». Бердичівський ЦНАП є модельним ЦНАП для міст з населенням до 100 тисяч, тому ми впевнені, що до вас будуть звертатися та приїздити колеги з інших громад за досвідом та кращими практиками. Я бажаю громаді стійкого розвитку та нових ефективних партнерських проєктів», – зазначила Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida.


 

В рамках партнерства з Програмою всі співробітники Центру та ВРМ пройшли навчання за 5-модульною системою щодо особливостей надання адміністративних послуг, роботи з клієнтами, ділової етики, гендерних питань.

«Команда Мінцифри прагне, щоб кожен міг скористатися якісними та сучасними державними сервісами поруч зі своєю домівкою. Тому ми працюємо над тим, щоб модернізовані ЦНАПи були в кожній громаді. Мінцифра вітає Бердичів і дякує міжнародним партнерам за підтримку розвитку мережі ЦНАП у громадах», — сказала Алла Шостак, керівниця експертної групи розвитку мережі та підвищення якості надання публічних послуг Директорату системного розвитку надання публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України.


 

Загалом, у Житомирській області запрацює 18 ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» до кінця червня 2021 року.

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги

Область:

Житомирська область

Громади:

Бердичівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

05 грудня 2022

Реформа старшої школи у Стрийській громаді

Реформа старшої школи у Стрийській громаді

«Кожен на своєму місці повинен робити все, щоб наблизити перемогу». Ці слова ми чули не один раз і ми робили, кожен у...

02 грудня 2022

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та дев'ять віддалених робочих місць для надання адмінпослуг

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та...

  Більше десяти тисяч мешканців Білобожницької громади на Тернопільщині отримали доступ до адміністративних...

30 листопада 2022

22 листопада 2022

На Прикарпатті чотири громади спільно розвиватимуть інклюзивно-ресурсний цент

На Прикарпатті чотири громади спільно...

  10 листопада 2022 року відбулася знакова для Прикарпаття подія – підписано перший договір міжмуніципальної...