Уряд розширив напрямки бюджетної програми з надання державної фінансової підтримки для сільськогосподарських товаровиробників. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 квітня.
Спеціально для «Децентралізацї» експерт з фінансів та інструментів регіонального і місцевого розвитку Яніна Казюк пояснила деталі.
За її словами, всього в Державному бюджеті на 2021 рік передбачено на підтримку сільськогосподарських товаровиробників 4,5 млрд грн. Головним розпорядником коштів бюджетної програми та відповідальним виконавцем є Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відомство затверджує розподіл цих коштів.
Тепер Уряд розширив перелік напрямків, за якими можна отримати державну фінансову підтримку:
Повний перелік напрямків державної підтримки сільгосптоваровиробників – в урядовій Постанові. Ці питання внормовані також Законом України «Про державну підтримку сільського господарства України».
Яніна Казюк звернула увагу громад на встановлену фінансову підтримку сільгосптоваровиробників та закликала використати цю можливість і допомогти суб’єктами господарювання, які працюють на їх території, залучити ці кошти. За її словами, це позитивно вплине на розвиток територій громад.
Теги:
бюджет Яніна Казюк створення спроможних громад
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
18 липня 2026
Уряд утворив Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб
Уряд утворив Міністерство у справах громад,...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 17 липня 2026 року № 963 «Деякі питання оптимізації системи...
17 липня 2026
Доступні для всіх громад України: Єдині символи для роздільного збору відходів
Доступні для всіх громад України: Єдині символи...
Українські громади, які прагнуть впроваджувати єдину систему роздільного збору відходів, відтепер можуть безкоштовно...
17 липня 2026
Розвиток і збереження молоді в громаді: у Дрогобичі запрацював Талант-Хаб
Розвиток і збереження молоді в громаді: у...
У рамках проєкту «Створення сприятливого інклюзивного середовища для дітей та молоді» у Дрогобичі на Львівщині...
17 липня 2026
Львівська облрада звернулася до Верховної Ради...
Постійна комісія Львівської обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування підтримала проєкт звернення до...