Навчальний візит в межах Школи місцевого економічного розвитку розпочато

Цього тижня у межах Школи місцевого економічного розвитку почалась серія навчальних візитів, які мають на меті познайомити представників громад Східної України із досвідом та кращими практиками економічного розвитку інших областей.


Восени 2020 року ГО «ДЕСПРО» було проведено Школу місцевого економічного розвитку у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру для органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та місцевого бізнесу Донеччини та Луганщини. Учасників, які успішно завершили двохсесійне навчання, запросили до навчальних візитів.

Навчальні візити триватимуть з 29 березня по 2 квітня 2021 року і об’єднають представників Широківської, Петропавлівської та Щастинської громад, що на Луганщині, й Вугледарської та Авдіївської громад Донеччини. Їх зустрічатимуть у громадах міста Маріуполя Донецької області, а також Оріхівська та Широківська територіальні громади Запорізької області.

Під час зустрічей заплановано спілкування з представниками неурядових організацій, аби перейняти їхній досвід з реалізації проєктів місцевого розвитку та з представниками місцевого бізнесу задля обговорення викликів, які постають перед малим та середнім бізнесом. Також представники комунальних підприємств, зокрема закладів освіти та охорони здоров’я, поділяться специфікою їхньої діяльності.

Усі заходи організовано згідно з рекомендаціями МОЗ з дотриманням правил карантинної безпеки.


Для довідки

Школи місцевого економічного розвитку проводиться ГО «Деспро» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Громадську організацію «ДЕСПРО» створено на основі діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з метою сприяння розвитку демократії в Україні на ґрунті ефективного використання місцевих і регіональних ресурсів і відкритості місцевої влади.

30.03.2021 - 15:22 | Переглядів: 2307
Навчальний візит в межах Школи місцевого економічного розвитку розпочато

Теги:

навчання ГО ДЕСПРО

Область:

Луганська область Донецька область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

03 лютого 2023

Як організувати харчування у закладі освіти з нуля (запис вебінару)

Як організувати харчування у закладі освіти з...

  В умовах воєнного стану перед громадами постає чимало викликів. Серед них – організація шкільного харчування. На...

03 лютого 2023

Український культурний фонд розпочав конкурс на грантову програму «Культура. Регіони» на 2023 рік

Український культурний фонд розпочав конкурс на...

Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та...

03 лютого 2023

Люблінська міська рада прийняла резолюцію щодо підписання угоди про побратимство з Кривим Рогом

Люблінська міська рада прийняла резолюцію щодо...

Українське місто Кривий Ріг та польське місто Люблін планують підписати угоду про побратимство. Про це...

03 лютого 2023

Децентралізація у резолюції Європейського Парламенту, присвяченій саміту Україна-ЄС

Децентралізація у резолюції Європейського...

Вчора, 2 лютого 2023 року, Європейський Парламент ухвалив резолюцію, присвячену саміту Україна – ЄС, який відбудеться...