У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

17 березня у Горохівській громаді відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг. Допомогу в модернізації ЦНАП громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою». Європейські партнери також привітали громаду зі створенням належного ЦНАП.

«Публічні інституції громади є обличчям місцевої влади. Створення належного Центру надання адміністративних послуг, вільного від корупції, сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створюватиме позитивне середовище для розвитку міцної місцевої демократії та розширення прав і можливостей мешканців. Європейський Союз з гордістю відзначає ще одне відкриття ЦНАП у Горохівській громаді за підтримки «U-LEAD з Європою», - зазначила Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні.

У центральному офісі ЦНАП надається 137 послуг, більше 50 000 мешканців зможуть отримувати їх у зручних та комфортних умовах.

Віктор Годик, голова Горохівської громади: «Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну підтримку у модернізації центру. Завдяки реформі децентралізації наша громада отримала багато можливостей і ми дуже раді, що тепер маємо належний ЦНАП, який буде слугувати нашим мешканцям. Ми маємо амбітні плани по налагодженню доступу до послуг і вже працюємо над запуском 17 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП, щоби наблизити послуги навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої громади».

Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну підтримку, облаштувала меблями та технікою 13 робочих місць ЦНАП, та встановила електронну систему управління чергою. Всі робочі місця підключені до програмного комплексу для ЦНАП «Вулик», розробленого проектом EGOV4Ukraine.

Роман Матвійчук, старший експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» зазначив: «Я спостерігаю процес створення належного ЦНАП у Горохові не один рік і впевнений, що нарешті ми досягли мети. Важливо не зупинятися і продовжувати розвиток ЦНАП, адже система надання адміністративних послуг проходить зараз через важливі трансформації, які суттєво вплинуть на роботу кожного ЦНАП в Україні. Я дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».

17.03.2021 - 18:24 | Переглядів: 1769
У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП

Область:

Волинська область

Громади:

Горохівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

17 квітня 2021

ЦНАП Кіптівської громади

ЦНАП Кіптівської громади

«Децентралізація» напросилася в гості до Кіптівської громади, що на Чернігівщині. Хотіли побачити, як живе громада,...

16 квітня 2021

Хмельницький отримав Приз Європи

Хмельницький отримав Приз Європи

Місто Хмельницький  отримало Приз Європи - найвищу відзнаку, яку Парламентська Асамблея Ради Європи присуджує окремим...

14 квітня 2021

Про 12 громад, 19 сироварень і 23,5 мільйонів гривень. Історія одного проєкту

Про 12 громад, 19 сироварень і 23,5 мільйонів...

Громади Рівненської та Волинської областей об’єдналися заради реалізації масштабного проєкту, профінансованого...

14 квітня 2021

Багатодітні родини з усієї країни: як жителька Куликівської громади намагається зберегти школу і відродити село

Багатодітні родини з усієї країни: як жителька...

Шукають будинок для багатодітних родин і допомагають з переїздом, – так у Дроздівці Куликівського району хочуть...

06 квітня 2021

Декомунізація в головах. Як свобода і власні гроші вчать громади діяти раціонально

Декомунізація в головах. Як свобода і власні...

Онуки та правнуки тих, хто пережив колективізацію, Голодомор, розкуркулення, репресії та війну, після Революції...