У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

17 березня у Горохівській громаді відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг. Допомогу в модернізації ЦНАП громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою». Європейські партнери також привітали громаду зі створенням належного ЦНАП.

«Публічні інституції громади є обличчям місцевої влади. Створення належного Центру надання адміністративних послуг, вільного від корупції, сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створюватиме позитивне середовище для розвитку міцної місцевої демократії та розширення прав і можливостей мешканців. Європейський Союз з гордістю відзначає ще одне відкриття ЦНАП у Горохівській громаді за підтримки «U-LEAD з Європою», - зазначила Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні.

У центральному офісі ЦНАП надається 137 послуг, більше 50 000 мешканців зможуть отримувати їх у зручних та комфортних умовах.

Віктор Годик, голова Горохівської громади: «Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну підтримку у модернізації центру. Завдяки реформі децентралізації наша громада отримала багато можливостей і ми дуже раді, що тепер маємо належний ЦНАП, який буде слугувати нашим мешканцям. Ми маємо амбітні плани по налагодженню доступу до послуг і вже працюємо над запуском 17 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП, щоби наблизити послуги навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої громади».

Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну підтримку, облаштувала меблями та технікою 13 робочих місць ЦНАП, та встановила електронну систему управління чергою. Всі робочі місця підключені до програмного комплексу для ЦНАП «Вулик», розробленого проектом EGOV4Ukraine.

Роман Матвійчук, старший експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» зазначив: «Я спостерігаю процес створення належного ЦНАП у Горохові не один рік і впевнений, що нарешті ми досягли мети. Важливо не зупинятися і продовжувати розвиток ЦНАП, адже система надання адміністративних послуг проходить зараз через важливі трансформації, які суттєво вплинуть на роботу кожного ЦНАП в Україні. Я дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».

17.03.2021 - 18:24 | Переглядів: 3361
У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП

Область:

Волинська область

Громади:

Горохівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

26 жовтня 2021

Здоровий глузд проти фейків: як Моршину вдалося вакцинувати більшість дорослого населення

Здоровий глузд проти фейків: як Моршину вдалося...

Попри те, що все більше людей хворіють на коронавірус, 56% українців не планують вакцинуватися....

26 жовтня 2021

Громада, яка ламає стереотипи: чим дивує креативне село на Луганщині

Громада, яка ламає стереотипи: чим дивує...

Українці хочуть жити краще – у чистих дворах, на відремонтованих вулицях, мати цікаві зони відпочинку. Найкраще...

25 жовтня 2021

Гроза громади. Репортаж зі Львівщини

Гроза громади. Репортаж зі Львівщини

У Давидівській громаді Львівської області більшість жителів 23-х населених пунктів платять за вивезення сміття, майже...

20 жовтня 2021

Нове шкільне харчування: історія успіху Радовеля

Нове шкільне харчування: історія успіху Радовеля

Оновлений Біотехнологічний ліцей «Радовель», що на Житомирщині, відкрили у 2018 році. Відтоді тут організоване якісне...

18 жовтня 2021

Як організувати в громаді сортування сміття? Досвід Тернопільщини

Як організувати в громаді сортування сміття?...

Відсортоване сміття продають, а побутові відходи від будинків – централізовано вивозять на смітник. У Шумській...