«Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» - розпочався новий проект АМУ та Програми «U-LEAD з Європою»

Асоціація міст України (АМУ) за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» розпочала впровадження проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який триватиме до липня 2022 р. Метою ініціативи є розвиток спроможності громад шляхом підготовки аналітичних та методологічних матеріалів, налагодження міжмуніципального співробітництва заради розробки розвиткових проєктів, сприяння діалогові та міжінституційній координації.

Ініціатива реалізовуватиметься за наступними напрямками:

  • підтримка роботи Аналітичного центру АМУ шляхом вивчення потреб громад через секторальні діалоги в регіонах, підготовку аналітичних записок, розробку методологічних матеріалів та  надання рекомендацій за секторами: освіта, соціальний захист та соціальні послуги, місцевий економічний розвиток та комунальні послуги й відповідна інфраструктура;
  • підтримка та розвиток партнерств між сільськими та міськими громадами, що будуть відібрані на конкурсній основі. Ці партнерські ініціативи, серед який також  розроблятимуться заходи регіонального значення, сприятимуть посиленню міжмуніципального співробітництва серед громад через розробку проектів розвитку та залучення інвестицій.
  • Проведення Дня Діалогу, який АМУ організовує щорічно з 2004  року. Цей захід є майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та АМУ щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Під час цього заходу відбуватиметься обмін досвідом та знанням серед лідерів місцевого самоврядування, представників уряду та неурядових організацій.

АМУ та Програма «U-LEAD з Європою» співпрацюють з 2018 р. за такими напрямками: розробка стратегій розвитку громад, міжмуніципальне співробітництво, налагодження міжнародних партнерств між українськими громадами та муніципалітетами ЄС.

12.03.2021 - 12:20 | Переглядів: 3327

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка створення спроможних громад АМУ

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

17 травня 2022

Пологи – під рашистським чоботом. Як пологівці виживають у пеклі окупації

Пологи – під рашистським чоботом. Як пологівці...

Авторка: Настя Лісовська Маленьке містечко Пологи, розташоване у Запорізькій області, за 18 кілометрів від...

17 травня 2022

Вперше в історії штат США побратався з областю України

Вперше в історії штат США побратався з областю...

Американський штат Міссісіпі визнав Хмельниччину областю-побратимом. Таке рішення прийняли Сенат і Палата штату. ...

17 травня 2022

Безпека в Яворівській громаді, допомога переселенцям та армії - відеокоментарі голови громади

Безпека в Яворівській громаді, допомога...

На світанку 15 травня Яворівська громада на Львівщині знову зазнала ворожих ракетних обстрілів. Про загрозу, як...