01 квітня 2023
Logo slogan

«Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» - розпочався новий проект АМУ та Програми «U-LEAD з Європою»

Асоціація міст України (АМУ) за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» розпочала впровадження проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який триватиме до липня 2022 р. Метою ініціативи є розвиток спроможності громад шляхом підготовки аналітичних та методологічних матеріалів, налагодження міжмуніципального співробітництва заради розробки розвиткових проєктів, сприяння діалогові та міжінституційній координації.

Ініціатива реалізовуватиметься за наступними напрямками:

  • підтримка роботи Аналітичного центру АМУ шляхом вивчення потреб громад через секторальні діалоги в регіонах, підготовку аналітичних записок, розробку методологічних матеріалів та  надання рекомендацій за секторами: освіта, соціальний захист та соціальні послуги, місцевий економічний розвиток та комунальні послуги й відповідна інфраструктура;
  • підтримка та розвиток партнерств між сільськими та міськими громадами, що будуть відібрані на конкурсній основі. Ці партнерські ініціативи, серед який також  розроблятимуться заходи регіонального значення, сприятимуть посиленню міжмуніципального співробітництва серед громад через розробку проектів розвитку та залучення інвестицій.
  • Проведення Дня Діалогу, який АМУ організовує щорічно з 2004  року. Цей захід є майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та АМУ щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Під час цього заходу відбуватиметься обмін досвідом та знанням серед лідерів місцевого самоврядування, представників уряду та неурядових організацій.

АМУ та Програма «U-LEAD з Європою» співпрацюють з 2018 р. за такими напрямками: розробка стратегій розвитку громад, міжмуніципальне співробітництво, налагодження міжнародних партнерств між українськими громадами та муніципалітетами ЄС.

12.03.2021 - 12:20 | Переглядів: 4515

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка створення спроможних громад АМУ

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

31 березня 2023

У Полтаві відбулася конференція для деокупованих громад

У Полтаві відбулася конференція для...

28-30 березня у Полтаві відбулася конференція «Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям»...

31 березня 2023

Програма USAID DOBRE вручила протоколи про співпрацю громадам Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини

Програма USAID DOBRE вручила протоколи про...

30-31 березня 2023 року у Львові відбулася презентація плану роботи Програми «Децентралізація приносить кращі...

31 березня 2023

Золочівська міська громада розпочала роботу зі створення Комплексного плану просторового розвитку

Золочівська міська громада розпочала роботу зі...

29 березня Золочівська громада, що на Львівщині, провела стратегічну сесію з формування завдання на розроблення...

31 березня 2023

У селі на Буковині створили сучасну швейну майстерню

У селі на Буковині створили сучасну швейну...

29 березня 2023 року в селі Мариничі Усть-Путильської громади Чернівецької області відкрили швейну майстерню. Аби...