Участь громадян у житті громад: 01-11 березня пройдуть онлайн-тренінги для Київщини

ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України» у партнерстві з експертками ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» впродовж кількох днів навчатиме:

  • секретам адвокації;
  • як ефективно комунікувати з владою;
  • як використовувати інструменти локальної демократії;
  • як розвивати свою громаду, беручи активну участь у її житті. 

Для участі у тренінгу запрошуємо жителів громад, представників і представниць громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації Київської області та міста Київ.

Під час навчання та після нього учасники та учасниці будуть мати можливість звернутися за консультацією та отримати експертну підтримку.

Тренінг проходитиме в онлайн-форматі на платформі Zoom. Ви можете вибрати зручну для себе дату:

  • 01-02 березня 2021 року з 10:00 – 13:30
  • 03 – 04 березня 2021 року з 10:00 – 13:30
  • 10 – 11 березня 2021 року  з 10:00 – 13:30

Для участі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету до 25 лютого 2021 року включно.

Посилання на тренінг буде надіслано відібраним учасникам і учасницям на адресу електронної пошти вказаної в анкеті.

За додатковою інформацією просимо писати на електронну пошту grupa.vplyvu@gmail.com 


Заходи реалізуються в рамках проєкту “Підвищення рівня обізнаності громадян щодо інструментів локальної демократії” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

11.02.2021 - 10:36 | Переглядів: 7549
Участь громадян у житті громад: 01-11 березня пройдуть онлайн-тренінги для Київщини

Теги:

участь громадян анонс навчання

Область:

Київська область

Джерело:

Громадський холдинг "ГРУПА ВПЛИВУ"

Читайте також:

03 грудня 2025

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових громад

«3000 км Україною» – програма стартувала у...

  Кабінет Міністрів ухвалив ряд рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та...

03 грудня 2025

Година запитань з Наталією Піпою «Оплата праці вчителів у 2026 році: що зміниться насправді?»

Година запитань з Наталією Піпою «Оплата праці...

 Яким буде навантаження педагогічних працівників та чому збільшення педагогічного навантаження не означає масових...

03 грудня 2025

Засідання круглого столу: «Оцінка безпекової ситуації у громадах: перший крок на шляху до безпечних післявоєнних виборів»

Засідання круглого столу: «Оцінка безпекової...

  Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...

03 грудня 2025

Мінрозвитку пропонує оновити підходи до оцінки спроможності територіальних громад

Мінрозвитку пропонує оновити підходи до оцінки...

У презентації взяли участь заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін, заступник...