12 лютого 2021 року відбудеться вебінар на тему: “Оскарження публічних закупівель в контексті організації харчування у закладах освіти”. Захід проводиться за ініціативи Першої Леді України, МОН спільно з Антимонопольним комітетом України та проєктом DECIDE.
На вебінарі детально розкажуть про:
Дата і час: 12 лютого 2021 року, 14:00. Онлайн-трансляція вебінару на Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України.
Спікери:
Модераторка: Леся Марталішвілі, експертка Команди підтримки реформ МОН, представник проєкту «Архітектура реформ в Україні», що фінансується з мультидонорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, управління яким здійснює ЄБРР.
Реєстрація на вебінар обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/akn2y4l. У формі можна залишати запитання для спікерів.
Вебінар буде корисний для керівників органів управління освітою новостворених громад, представників тендерних комітетів місцевих органів управління освітою, а також керівників закладів освіти, що мають фінансову автономію.
Вебінар відбудеться в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я», яку реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та проєкту “Українська Архітектура Реформ” (URA), розробленого ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки ключових реформ в Україні.
16 квітня 2026
Захід відкриття U-RESTORE: діалог про відновлення в інтересах громади
Захід відкриття U-RESTORE: діалог про...
Проєкт U-RESTORE запрошує представників і представниць 12 обраних територіальних громад Дніпропетровської та...
16 квітня 2026
Виняток, що стає нормою. Як має регулюватися воєнне управління
Виняток, що стає нормою. Як має регулюватися...
Якщо виняток існує достатньо довго, він перестає бути винятком. Він стає системою. Саме це зараз відбувається з...
16 квітня 2026
Стартував курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції»: ключові висновки
Стартував курс «Муніципальні партнерства для...
Стартував онлайн-курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції», і ми ділимося ключовими висновками з першої...
16 квітня 2026
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до зрілого управління на основі даних»
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до...
Як громаді перейти від розрізнених таблиць, ручного збору інформації та ситуативних рішень до системного управління...