НАДС спільно з Мінрегіоном та Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» в рамках освітнього марафону з доброго врядування розпочинає серію інформаційних онлайн-заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
Перша інформаційна сесія «Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування» відбудеться 28 січня об 11:00.
Форма проведення: онлайн в Zoom.
Для участі потрібна попередня реєстрація. Для цього заповніть форму за посиланням http://bit.ly/39eUt3w
Під час заходу будуть висвітлені такі теми:
ВАЖЛИВО! Наявність якісного доступу до інтернет-зв`язку. Відповідна інформація, як і посилання для доступу на подію в ZOOM, надійде на зазначену у реєстраційній формі електронну адресу. Будь ласка, перевіряйте пошту, у тому числі розділи «Спам», «Реклама», «Промоакції».
31 березня 2026
Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав...
У Страсбурзі триває 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Зі стратегічною доповіддю на тему...
31 березня 2026
Олександр Корнієнко та Віталій Безгін на 50-й...
У Страсбурзі триває 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Українську делегацію представили...
31 березня 2026
«Прифронтові території — це безпековий пояс...
Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Віцепрем’єр-міністр...
31 березня 2026
50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна порушує питання безпеки виборів та відновлення
50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна...
Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка триватиме до 2...