Як громадам ефективно працювати з фінансами, які залучаються в освітню галузь

Авторка:  Ірина Грекова, заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної ради Дніпропетровської області


Як організувати роботу з фінансами? Це одне з головних питань, які постають перед тими, хто налагоджує роботу освітньої інфраструктури в новостворених територіальних громадах. Поділюсь досвідом Солонянської ТГ Дніпропетровської області.

Наша громада, яка зараз увійшла до складу Дніпровського району (раніше селище Солоне з населенням 8 тисяч чоловік саме було райцентром), одна з перших, створених в Україні. Зараз до неї входить 18 сіл. З січня 2021 року ТГ розширюється і наразі населених пунктів, які до неї увійдуть, стане 51.

Відповідно, збільшиться і кількість закладів освіти. Зараз є сім шкіл, додасться ще десять; дитячих садочків — шість, додасться вісім. Є ДЮСШ і Центр дитячої та юнацької творчості. Спеціалісти відділу освіти, який є самостійною юридичною особою, розпоряджаються і коштами, які виділяють із місцевого бюджету, і субвенціями.

У Солонянській ТГ практикують досить цікавий підхід до розподілу коштів між закладами освіти — прозорий і чіткий. А ще він дозволяє уникнути звинувачень у тому, що якась школа улюблена, а інша, навпаки, як бідна «падчерка». Головний секрет — тісна співпраця з керівниками навчальних закладів і колегіальність прийняття рішень.

Коротко розкажу, як ми вирішуємо питання з поточними витратами. Потім — як визначаємо, які гострі проблеми потрібно усунути цього року, а які ще можуть почекати (при тому, що кожен директор завжди «топить» за свою школу).

Давайте по-порядку.

Керівники закладів освіти у нас готують бюджетні запити. Я знаю, що дехто це не практикує, але от ми — так. Там усе: канцтовари, документація, мийні засоби, фарба тощо. Хочемо бачити, з одного боку, їхні потреби, а з іншого боку — розуміти, де починаються забаганки. Є скромні директори, і вони бюджетний запит пишуть по мінімуму. А є такі, що і на цей рік замовляють лінолеум, і на наступний рік — лінолеум, і потроху школу роблять лялечкою.

 

ВАЖЛИВО! Солонянський відділ освіти взяв за правило практикувати рівномірність і поступовість розподілу коштів. 

 

Я запропонувала: давайте будемо щороку в кожній школі в одному класі міняти меблі: шкільні парти, стільці, вчительський стіл. Ми ж розуміємо, що за один рік у нас не вийде замінити всі меблі у всіх закладах. Тому будемо рухатися помаленьку, крок за кроком. Хоча, наприклад, з класними дошками вийшло відразу: порахували кількість класних кімнат і одночасно закупили всім нові.

Щоб розібратися з капітальним ремонтом та іншими, більш серйозними проблемами, у Солонянській ТГ розробили цілий алгоритм. Починається все з того, що раз на рік спеціалісти відділу освіти сідають в автобус разом із директорами шкіл чи садочків і об’їжджають усі, без винятку, їхні заклади.

Кожен директор має назвати три найбільші проблеми, які потребують вирішення. Потім усі ці проблеми ми записуємо в один великий список і ранжуємо. Робимо це гуртом, тобто кожен директор оцінює за ступенем важливості і свої проблеми, і чужі. Підбиваємо підсумки і бачимо, що дійсно потребує першочергового вирішення. Описи кожного пункту списку і фотографії, що їх ілюструють, заносять у книжку, яку називають «Поле проблем». Її роздруковують і показують селищному голові, роздають депутатам. Вона стає в нагоді, коли приймають бюджет на наступний рік.

«Поле проблем» допомагає також вирішувати, на що спрямувати, наприклад, зекономлені на тендерах гроші або куди направити субвенцію. І мотивує брати участь у конкурсах на фінансування, якщо якась із нагальних проблем відповідає тематиці оголошеного гранту.

Наголошу, що важливо налагодити максимально тісний контакт з місцевими депутатами. Щороку Солонянський відділ освіти, готуючи звіт за рік, роздає всім народним обранцям по книжечці з результатами роботи освітньої галузі за рік.

Дуже важливо демонструвати результати роботи. Я щоразу говорю депутатам: «Ось зробили ремонт у їдальні — давайте поїдемо подивимося, куди ви виділили гроші». Так вони бачать: ми дурного не пропонуємо і дурниць не робимо, правильно визначаємо пріоритети. В результаті отримуємо від депутатів аванс довіри. Адже всі вони й самі батьки, дідусі, або ж ще будуть мати дітей.

 

На тему: Як створити «з нуля» відділ освіти В територіальній громаді? Досвід Солонянської ОТГ

 

Матеріал підготовлено в рамках кампанії «Освіта у громадах від А до Я» від Швейцарсько-українського проєкту DECIDE. Детальніше – за посиланням

Більше про освіту в громаді

29.12.2020 - 17:32 | Переглядів: 6775
Як громадам ефективно працювати з фінансами, які залучаються в освітню галузь

Теги:

освіта

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Солонянська територіальна громада

Джерело:

DECIDE

Поділитися новиною:

Читайте також:

09 вересня 2022

Лановецька громада Тернопільської області: про війну, історію, розвиток та підтримку партнерів

Лановецька громада Тернопільської області: про...

  «Там хлопці боронять, а ми маємо тут робити роботу», - вважають у Лановецькій громаді Тернопільської...

26 серпня 2022

П'ядицька громада: село розвивається, а громада має прибуток і перспективу

П'ядицька громада: село розвивається, а громада...

    Аби досягнути успіху - треба знайти свою унікальність. Або створити її! До об’єднання власні...

29 липня 2022

Великоберезовицька громада розробила інвестиційний профіль та працює над запрошенням релокованого бізнесу

Великоберезовицька громада розробила...

Створення сприятливого бізнес-середовища в територіальній громаді - тривалий процес, який вимагає системної роботи у...

22 лютого 2022

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...

Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...