18 грудня відбудеться третій Форум Доброго Врядування, який проведе Аспен Інститут Київ у межах Програми “Добре врядування”. Тема цьогорічного Форму – “Громади: перспективи для України”.
Форум покликаний підтримати платформу діалогу національних та місцевих лідерів для обговорення основних напрямів подальшого реформування та розвитку місцевого самоврядування, аналізу перспектив української економіки у 2021 році, зокрема, в контексті розвитку українських громад.

У межах Форуму заплановані дві панельні дискусії.
Децентралізація в Україні: виклики та перспективи, 13:30-14:45
Дискусія присвячена обговоренню наступних кроків у реформі, впорядкуванню діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами територіально-адміністративного устрою України, актуальних законодавчих ініціатив, а також шляхів підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування.

Перспективи української економіки у 2021 році, 14:45-16:15
Тематикою дискусії стане обговорення макроекономічних прогнозів на 2021 рік, очікувань щодо формування бюджетів різних рівнів та можливостей економічного розвитку територіальних громад.


До участі запрошують представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, неурядових організацій, міжнародних проєктів, представників бізнесу, медіа та наукових кіл.
Форум відбудеться у онлайн-форматі. Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.
Реєстрація відкрита до 23:00, 17 грудня. Щоб взяти участь у Форумі, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/GsxzM3oFnD1TdV1R9
Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate.
21 липня 2026
Бюджети переміщених громад: хто управляє, хто контролює
Бюджети переміщених громад: хто управляє, хто...
Тисячі мешканців окупованих і зруйнованих міст Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей...
21 липня 2026
Віталій Безгін - громадам: готуємо зміни до правил ціноутворення у будівництві
Віталій Безгін - громадам: готуємо зміни до...
Міністерство у справах розвитку громад, територій та внутрішньо переміщених осіб працює над внесенням змін до...
21 липня 2026
Комунікація, якій довіряють: KSE підготувала добірку практик для органів місцевого самоврядування
Комунікація, якій довіряють: KSE підготувала...
Центр демократичної стійкості та Центр урбаністичних студій Київської школи економіки (KSE) за підтримки Swedish...
21 липня 2026
Від цифрових сервісів до міжнародних...
Територіальні громади України дедалі активніше переходять від окремих ініціатив до комплексної ветеранської політики....