Програма USAID DOBRE відзначить громади, які показали найкращий прогрес спроможності

7 грудня о 10:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться оголошення нагород для громад-партнерів Програми USAID DOBRE за найвищі досягнення в розвитку спроможності.

Посилення спроможності місцевого самоврядування в партнерських громадах – одне з основних завдань програми. Програма DOBRE вимірює її за допомогою Індексу спроможності місцевого самоврядування, що використовується організацією Глобал Ком’юнітіз у різних країнах та адаптований під українське законодавство.

Експерти Програми USAID DOBRE проаналізували прогрес спроможності 25 громад-партнерів третьої когорти, співпрацю з якими програма розпочала у 2018 році. За підсумками оцінки, відзнаки отримають чотири громади, які зробили найбільший прогрес під час співпраці з програмою. 

Учасники заходу:

  • В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад і територій України,
  • Юлія Єсмуханова, в. о. керівника Програми USAID DOBRE,
  • голови громад-переможців.

Відзначення транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.  

Нагадаємо, у 2019 році нагородження лідерів першої та другої когорти відбулося у ХерсоніХаркові і Тернополі.

04.12.2020 - 12:57 | Переглядів: 7466
Програма USAID DOBRE відзначить громади, які показали найкращий прогрес спроможності

Теги:

спроможність DOBRE

Джерело:

Український кризовий медіа-центр

Читайте також:

21 листопада 2025

Стійкість починається в громадах, - Олексій Кулеба на Національному форумі

Стійкість починається в громадах, - Олексій...

На тематичних панелях учасники обговорили результати ключових реформ місцевого самоврядування та регіонального...

20 листопада 2025

Франконвіль і Славутич – нове французько-українське партнерство

Франконвіль і Славутич – нове...

7 листопада 2025 року український Славутич і французький Франконвіль офіційно стали містами-партнерами. Меморандум...

20 листопада 2025

Пісочинська громада: безпечна освіта як пріоритет майбутнього

Пісочинська громада: безпечна освіта як...

З початком повномасштабного вторгнення Харківщина опинилася під постійними обстрілами, ворожі удари не оминули й...

19 листопада 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати пріоритети відновлення на Rebuild Ukraine 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати...

13 листопада в рамках виставки та конференції Rebuild Ukraine 2025 у Варшаві Програма Polaris «Підтримка...