«Місцеві вибори: другий тур» - телемарафон АМУ спільно з InterVizor

29 жовтня 2020 року Асоціація міст України та інтернет-телеканал «InterVizor» проводитимуть онлайн-марафон «Місцеві вибори: другий тур», присвячений обговоренню підсумків першого туру місцевих виборів та перспектив проведення других турів виборів у містах України.

Онлайн-захід триватиме з 10.00 до 16.00.

До участі у заході запрошені кандидати на посади мерів міст: Кривий Ріг - Юрій Вілкул, Ужгород - Богдан Андріїв, Бердянськ - Валерій Баранов, Миколаїв - Олександр Сєнкевич, Дрогобич - Тарас Кучма, Суми - Олександр Лисенко, а також експерти та аналітики.

Онлайн-трансляція телемарафону «Місцеві вибори: другий тур» буде доступна на сайті Асоціації міст України, на сторінці АМУ у мережі Фейсбук та на сторінках каналу «InterVizor» у соціальних мережах.

28.10.2020 - 11:34 | Переглядів: 10310
«Місцеві вибори: другий тур» - телемарафон АМУ спільно з InterVizor

Теги:

вибори анонс

Джерело:

Асоціація міст України

Читайте також:

17 червня 2026

Кадрові наслідки змін у мережі закладів освіти та управління кадровими переміщеннями

Кадрові наслідки змін у мережі закладів освіти...

кадрові ризики при реорганізації та зміні типу закладу освіти; переведення, вивільнення та працевлаштування...

17 червня 2026

Практичні рішення для розвитку мережі академічних ліцеїв представили на хакатоні «Мапа мережі: трансформація старшої школи»:

Практичні рішення для розвитку мережі...

Практичні рішення для формування мережі академічних ліцеїв та впровадження реформи старшої профільної школи...

17 червня 2026

Президент України заснував почесну відзнаку «Громада-рятівник»

Президент України заснував почесну відзнаку...

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №491/2026, яким засновано почесну відзнаку «Громада-рятівник»...