2 жовтня 2020 о 9:30 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбудеться круглий стіл на тему «Місцеві вибори 2020 і COVID-19». Участь у заході візьмуть народні депутати України, представники ЦОВВ, ЦВК, асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.
Це п’яте публічне обговорення на тему місцевих виборів, яке УКМЦ організовує у рамках Програми USAID DOBRE.
Ключові питання до обговорення:
Учасники події:
Модераторка: керівниця комунікаційного компоненту УКМЦ DOBRE, Ірина Малик.
Круглий стіл транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Децентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.
У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Також питання можна надсилати завчасно на електронну пошту dobreucmc@gmail.com та у повідомлення сторінки програми DOBRE у Facebook.
Нагадаємо, під час першої дискусії 26 лютого учасники обговорювали зміни до виборчого процесу, які відбулися із набуттям чинності Виборчого кодексу. Під час другого обговорення 6 травня у центрі уваги було питання, чи зможуть відбутися місцеві вибори на новій територіальній основі. Третя дискусія була присвячена масштабним змінам, які торкнулися усіх книг Виборчого кодексу та ще ряду документів. Темою четвертої дискусії стали питання, відповіді на які варто знати напередодні старту виборчого процесу.
03 липня 2026
«Українські громади сьогодні є повноцінними учасниками європейського діалогу»
«Українські громади сьогодні є повноцінними...
Широківська громада Запорізької області працює в умовах, які для багатьох європейських муніципалітетів залишаються...
03 липня 2026
Доступність податкових адміністративних послуг: Результати опитування ОМС
Доступність податкових адміністративних послуг:...
Програма Polaris у партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ провела опитування органів місцевого...
03 липня 2026
Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань
Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань
SALAR International та Avfall Sverige оголошують вакансію «Експерт(-ка) з гендерних питань» до програм WM4U...
03 липня 2026
Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто, розвиток…»
Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто,...
Керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Запорізькій області Тетяна Бордюг про нестандартні формати...