14 серпня Центральна виборча комісія своєю Постановою (переглянути) призначила перші вибори депутатів районних рад нових районів на 25 жовтня 2020 року.
ЦВК призначила вибори до 119 районних рад по усій території України, крім 10 районів Криму та 7 районів, що знаходяться на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.
Як повідомлялося, 13 серпня Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування роз’яснив, що Центральна виборча комісія має підстави і повноваження призначати вибори до районних рад новостворених районів.
Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову №3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
18 липня 2026
Уряд утворив Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб
Уряд утворив Міністерство у справах громад,...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 17 липня 2026 року № 963 «Деякі питання оптимізації системи...
17 липня 2026
Доступні для всіх громад України: Єдині символи для роздільного збору відходів
Доступні для всіх громад України: Єдині символи...
Українські громади, які прагнуть впроваджувати єдину систему роздільного збору відходів, відтепер можуть безкоштовно...
17 липня 2026
Розвиток і збереження молоді в громаді: у Дрогобичі запрацював Талант-Хаб
Розвиток і збереження молоді в громаді: у...
У рамках проєкту «Створення сприятливого інклюзивного середовища для дітей та молоді» у Дрогобичі на Львівщині...
17 липня 2026
Львівська облрада звернулася до Верховної Ради...
Постійна комісія Львівської обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування підтримала проєкт звернення до...