В Буринській ОТГ буде сучасний ЦНАП - громада підписала меморандум з Програмою «U-LEAD з Європою»

11 серпня 2020 року в Сумській обласній державній адміністрації був підписаний Меморандум про співпрацю Буринської ОТГ, Сумської ОДА та Програми ЄС «U-LEAD з Європою» щодо капітального ремонту приміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У модернізованій енергоефективній будівлі ЦНАП буде облаштовано 13 робочих місць і будуть надаватися понад 150 послуг, включно з реєстрацією місця проживання, бізнесу, нерухомості, актів цивільного стану, послугами соціального характеру, пенсійними та іншими послугами, необхідними для понад 14 000 мешканців громади. Також у ЦНАП буде передбачене місце для самообслуговування відвідувачів.

Капітальний ремонт ЦНАП завершиться до кінця жовтня 2020 року, а для відвідувачів ЦНАП почне працювати у лютому 2021 року. Вартість ремонтних робіт – понад 3,7 мільйонів гривень, з яких 55% фінансує громада. Також Програма «U-LEAD з Європою» забезпечить ЦНАП меблями, технікою, програмним забезпеченням, електронною системою керування чергою, та надасть інституційну підтримку у створенні віддаленого робочого місця. Всі співробітники ЦНАП пройдуть навчання, розроблене експертами Програми «U-LEAD з Європою».

«Наближення адміністративних послуг до громадян, їх доступність та висока якість – це одна з ключових функцій держави і органів місцевого самоврядування. Саме тому розбудова в рамках децентралізації мережі сучасних Центрів надання адміністративних послуг є одним з пріоритетних завдань, над якими сьогодні спільно працюють Сумська обласна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування, профільні міністерства та європейські партнери», – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко. «Упевнений, що підписання Меморандуму про співробітництво у модернізації приміщення ЦНАП Буринської ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою стане ще одним гарним прикладом нашої взаємодії. Ми разом маємо зробити все можливе, щоб ЦНАП були в кожній об’єднаній територіальній громаді Сумщини».

Ольга Рябуха, керівник експертної групи з розвитку мережі ЦНАП Міністерства цифрової трансформації України, наголосила: «Доступність та зручність для кожного — невід’ємна складова якісного надання адміністративних послуг. Саме тому так багато уваги приділяється плануванню та облаштуванню центрів надання адміністративних послуг. Просторі функціональні приміщення, облаштовані зручними меблями, сучасною технікою й усім необхідним для людей з особливими потребами — це обов’язкова умова для того, щоб відвідувачі мали змогу комфортно і швидко отримати послугу, а адміністратори — надати її». 

Міністерство цифрової трансформації продовжує активну роботу над розвитком мережі ЦНАП, щоб мешканці кожної територіальної громади мали доступ до адміністративних послуг.

Ольга Глазунова, керівник команди в Україні напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», зазначила: «Ми впевнені, що при такій надійній підтримці та завдяки проактивній роботі партнерів, ми разом створимо якісну систему надання адмінпослуг не лише у Буринській ОТГ, а й в інших громадах Сумської області».

Буринська ОТГ разом із Програмою зробить капітальний ремонт приміщення ЦНАП з використанням енергоефективних технологій та рішень: енергоефективні віконні системи, утеплення фасаду і стелі, централізована система вентиляції та кондиціонування. Дизайн приміщення ЦНАП розроблений українськими експертами. У приміщенні передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом, сповивальним столиком та дитячим куточком.

Віктор Ладуха, голова Буринської ОТГ подякував партнерам: «Ми дякуємо Європейському Союзу, Міністерству цифрової трансформації та обласній адміністрації за допомогу та підтримку у створенні належної системи надання адміністративних послуг в нашій громаді. Розуміючи, що  попереду ще багато роботи, ми впевнені у якісному та стійкому результаті – наші мешканці будуть отримувати всі необхідні послуги швидко та якісно».

Загалом, 18 громад Сумської області отримують підтримку Програми «U-LEAD з Європою» зі створення та модернізації ЦНАП.

11.08.2020 - 15:40 | Переглядів: 649

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП

Область:

Сумська область

Громади:

Буринська міська об’єднана територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

21 вересня 2020

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з децентралізації 2020 року: роботи прийматимуть до 30 вересня

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з...

Журналісти регіональних медіа (онлайн, друкованих, радіо і ТБ) до 30 вересня мають змогу заповити конкурсну...

21 вересня 2020

«Рішельє-форум: державна служба для нової ери» Київ/Одеса/Львів/Дніпро

«Рішельє-форум: державна служба для нової ери»...

25 вересня 2020 року відбудеться «Рішельє-форум: державна служба для нової ери», який уже багато років поспіль є...

18 вересня 2020

Парламент прийняв закон, який сприяє розвитку фізкультурно-спортивної інфраструктури в громадах

Парламент прийняв закон, який сприяє розвитку...

17 вересня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...

18 вересня 2020

Академія жіночого лідерства для активних жінок з Івано-Франківської та Тернопільської області

Академія жіночого лідерства для активних жінок...

Український жіночий фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (США) оголошує набір учасниць в...

17 вересня 2020

23 вересня - вебінар “Організація опитувань щодо якості послуг в об’єднаних територіальних громадах”

23 вересня - вебінар “Організація опитувань...

23 вересня 2020 року, об 11:00 Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)...