У Трускавці обговорили створення об’єднання територіальної громади за участі 4 приміських сіл

У Трускавецькій міські раді відбулася зустріч з посадовцями прилеглих до міста-курорту громад Дрогобицького району, на якій обговорили питання щодо створення об’єднаної територіальної громади з центром в місті Трускавець.

У зустрічі, зокрема, взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, сільські голови Модрич, Станилі, Уличного та Доброгостова.

Учасники дискусії наголошували, що важливим при створенні об’єднаних територіальних громад є те, щоб вони могли реалізовувати та надавати послуги у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, житлово-комунального господарства, соцзахисту та інших життєво важливих сферах життя.

Було вирішено опрацювати фінансові, інфраструктурні, соціальні та кадрові можливості об’єднання, обґрунтувати варіанти громад в таких межах та подати для розгляду в обласний Офіс реформ.

Область:

Львівська область

Джерело:

«ЗІК»

Читайте також:

09 липня 2025

Відтермінування розробки комплексних планів громад: новий законопроєкт зареєстрований у Парламенті

Відтермінування розробки комплексних планів...

У Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких...

09 липня 2025

Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу

Переосмислення стратегічного планування...

Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...

09 липня 2025

08 липня 2025

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб

На базі Чернігівського професійного ліцею...

4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...