Розпочався конкурс кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері професійного навчання представників органів публічної влади

В Україні стартував конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Його головний організатор – Національне агентство України з питань державної служби.

Конкурс започатковано в рамках реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка розроблялася та реалізується у тісній співпраці з Радою Європи.

Довідково: за сприяння та участі Ради Європи в Україні вже реалізуються два національні конкурси кращих практик: «Кращі практики місцевого самоврядування» та Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

До участі у Конкурсі запрошуються суб'єкти надання освітніх послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

Конкурс є щорічним та у 2020 році проводиться в чотирьох номінаціях:

  1. Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  2. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  3. Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  4. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в період карантину (період впровадження практик – 2020 рік).

Для участі у Конкурсі потрібно до 1 вересня на електронну пошту zhuk.y@nads.gov.ua надіслати заповнену конкурсну заявку. Претендентом подається на Конкурс не більше однієї заявки за кожною номінацією. Додаткова інформація з питань участі у Конкурсі за телефоном (044) 256 00 50.

Критерії оцінки Конкурсу:

  • інноваційність (новизна освітньої практики у професійному навчанні (методу, програми, системи, технології тощо), її обґрунтування);
  • результативність (ступінь досягнення поставлених цілей; продуктивність інноваційної освітньої практики; міра задоволеності учасників Практики);
  • ефективність (досягнення кращих результатів з меншими витратами);
  • сталість результатів (можливість удосконалення і доцільність використання впровадженої освітньої інноваційної практики в іншому контексті або місці; корисність для розвитку системи професійного навчання та підвищення якості надання освітніх послуг).

Проведення конкурсу дозволить виявити кращі практики впровадження освітніх інновацій та поширювати їх серед провайдерів, а також сприятиме створенню конкурентного середовища на ринку освітніх послуг.

16.07.2020 - 08:39 | Переглядів: 652
Розпочався конкурс кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері професійного навчання представників органів публічної влади

Теги:

конкурс освіта кадри

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

04 серпня 2020

Майбутнє районних держадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції

Майбутнє районних держадміністрацій – Уряд та...

До 7 серпня, за дорученням Уряду, обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації...

04 серпня 2020

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні на підтримку участі жінок у місцевому самоврядуванні

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні...

Партнери підписали угоду про співпрацю задля просування гендерно-орієнтованих політик у діяльності органів місцевого...

03 серпня 2020

Як буде організована державна влада у нових районах – до кінця тижня міністерства мають подати пропозиції

Як буде організована державна влада у нових...

У зв’язку зі зміною районного поділу в Україні, до 7 серпня усі міністерства та інші центральні органи виконавчої...

03 серпня 2020

У Новосанжарській громаді побудують ЦНАП за шведським проєктом: 6 серпня - підписання Меморандуму

У Новосанжарській громаді побудують ЦНАП за...

6 серпня о 12:00 у Новосанжарській ОТГ на Полтавщині відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю громади та...

03 серпня 2020

Бюджет участі: які проекти найчастіше реалізовували в громадах за ініціативи мешканців - звіт за 2019 рік

Бюджет участі: які проекти найчастіше...

Бюджет участі запроваджений в Україні у 2015 році як один з інструментів залучення громадян до процесу прийняття...