Розпочався конкурс кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері професійного навчання представників органів публічної влади

В Україні стартував конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Його головний організатор – Національне агентство України з питань державної служби.

Конкурс започатковано в рамках реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка розроблялася та реалізується у тісній співпраці з Радою Європи.

Довідково: за сприяння та участі Ради Європи в Україні вже реалізуються два національні конкурси кращих практик: «Кращі практики місцевого самоврядування» та Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

До участі у Конкурсі запрошуються суб'єкти надання освітніх послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

Конкурс є щорічним та у 2020 році проводиться в чотирьох номінаціях:

  1. Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  2. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  3. Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  4. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в період карантину (період впровадження практик – 2020 рік).

Для участі у Конкурсі потрібно до 1 вересня на електронну пошту zhuk.y@nads.gov.ua надіслати заповнену конкурсну заявку. Претендентом подається на Конкурс не більше однієї заявки за кожною номінацією. Додаткова інформація з питань участі у Конкурсі за телефоном (044) 256 00 50.

Критерії оцінки Конкурсу:

  • інноваційність (новизна освітньої практики у професійному навчанні (методу, програми, системи, технології тощо), її обґрунтування);
  • результативність (ступінь досягнення поставлених цілей; продуктивність інноваційної освітньої практики; міра задоволеності учасників Практики);
  • ефективність (досягнення кращих результатів з меншими витратами);
  • сталість результатів (можливість удосконалення і доцільність використання впровадженої освітньої інноваційної практики в іншому контексті або місці; корисність для розвитку системи професійного навчання та підвищення якості надання освітніх послуг).

Проведення конкурсу дозволить виявити кращі практики впровадження освітніх інновацій та поширювати їх серед провайдерів, а також сприятиме створенню конкурентного середовища на ринку освітніх послуг.

16.07.2020 - 08:39 | Переглядів: 1903
Розпочався конкурс кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері професійного навчання представників органів публічної влади

Теги:

конкурс освіта кадри

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

26 жовтня 2020

Маємо всі пам’ятати, що люди радше обирали надію на якісні зміни в громадах, - В’ячеслав Негода

Маємо всі пам’ятати, що люди радше обирали...

Вперше в історії незалежної України місцеві вибори відбулися на новій територіальній основі громад і районів. До змін...

26 жовтня 2020

Законопроект про місцеві державні адміністрації: експертне обговорення завершилося

Законопроект про місцеві державні...

Відбулося фінальне експертне обговорення проекту нової редакції Закону про місцеві державні адміністрації перед...

26 жовтня 2020

Оператор (адміністратор) муніципальної системи управління побутовими відходами: чому потрібні зміни

Оператор (адміністратор) муніципальної системи...

Автор:  Вячеслав Сороковський, експерт з публічних послуг швейцарсько-українського проекту DESPRO 21 липня...

26 жовтня 2020

Вивчення рідної мови: як децентралізація допомагає зберегти мовну ідентичність

Вивчення рідної мови: як децентралізація...

Паралельні класи із двома мовами навчання та інші особливості — такою може стати реальність для понад 130 різних...

24 жовтня 2020

Відбулося перше засідання Ради соціального розвитку регіонів при Президенті

Відбулося перше засідання Ради соціального...

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Юлії Соколовської відбулося перше засідання Ради...